كدخبر: 23269 بدون دیدگاه

طباطبایی: بعید می‌دانم مشکلی برای حضور در مسابقات گزینشی ایجاد شود

تاریخ انتشار : 4 تیر 1398 در ساعت: 09:55
طباطبایی: بعید می‌دانم مشکلی برای حضور در مسابقات گزینشی ایجاد شود

رئیس فدراسیون کاراته با بیان اینکه ۱۱ مسابقه گزینشی المپیک پیش روی کاراته کاهای ایران قرار دارد، گفت: با کمک وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک، حامیان مالی و تلاش خودمان، بعید است مشکلی برای حضور در این مسابقات داشته باشیم. به گزارش کاراته نیوز «سیدحسن طباطبایی» روز سه شنبه در گفت‌وگو با ایرنا در خصوص […]

رئیس فدراسیون کاراته با بیان اینکه ۱۱ مسابقه گزینشی المپیک پیش روی کاراته کاهای ایران قرار دارد، گفت: با کمک وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک، حامیان مالی و تلاش خودمان، بعید است مشکلی برای حضور در این مسابقات داشته باشیم.

به گزارش کاراته نیوز «سیدحسن طباطبایی» روز سه شنبه در گفت‌وگو با ایرنا در خصوص حضور چهار کاراته کای ایران در لیگ جهانی مونترال، اظهار داشت: از ابتدا هم بنا نداشتیم به دلیل برخی موضوعات در این مسابقات شرکت کنیم. چهار ورزشکار شخصاً برای دریافت ویزا و حضور در مسابقات اقدام کرده بودند که ما نیز کمک هزینه ای در اختیار آنان گذاشتیم.

وی در مورد ارزیابی خود از جایگاه کاراته کاهای ایران در رنکینگ جهانی و کسب سهمیه المپیک، توضیح داد: اکنون شرایط خوبی داریم، اما هنوز ۱۱ رویداد باقی مانده است. هر مسابقه شرایط خاص خود را دارد و امتیازات آن ارزشمند است.

طباطبایی ادامه داد: در بخش مردان، تمام تلاش ما کسب هر سه سهمیه است و در تیم زنان نیز باید ارزیابی دقیق تری پس از مسابقات آسیایی ازبکستان داشته باشیم.

رئیس فدراسیون کاراته، تصریح کرد: مسابقات قهرمانی آسیا دارای امتیاز خوبی است و نمایندگان ایران بهترین فرصت را برای نزدیک شدن به سهمیه المپیک دارند.

وی در مورد برگزاری نشست با روسای سبک ها، گفت: سبک ها از ارکان اصلی فدراسیون کاراته هستند. ظرفیت نیروی انسانی (ورزشکار، داور و مربی) در سبک ها بسیار زیاد است و باید از آن استفاده کرد.

طباطبایی با بیان اینکه سبک ها زحمات زیادی برای توسعه این رشته متحمل می شوند، گفت: در این نشست بیشتر شنونده بودیم. بعضاً عدم هماهنگی ها باعث دلخوری شده بود و در این نشست همه یکدل شدند تا کاراته ایران را به سرمنزل مقصود برسانند.

وی با اشاره به اینکه نزدیک به ۱۲۰ سبک زیر مجموعه فدراسیون کاراته هستند، ادامه داد: آنان بازوان فنی هستند و هرچه سبک ها و هیات ها پویاتر عمل کنند، توسعه کاراته به سهولت انجام می شود.

رئیس فدراسیون کاراته توضیح داد: استاید بزرگ کاراته در این جلسه حضور داشتند و حمایت خود را بر انسجام و اقامه اخلاق اعلام کردند تا همه در یک مسیر حرکت کنیم.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها