كدخبر: 23262 بدون دیدگاه

الهامی: شکست نماینده آذربایجان در باکو پیروزی بزرگی است/ حریفم، مبارزاتم را آنالیز کرده بود

تاریخ انتشار : 3 تیر 1398 در ساعت: 20:15
الهامی: شکست نماینده آذربایجان در باکو پیروزی بزرگی است/ حریفم، مبارزاتم را آنالیز کرده بود

فایتری ایرانی حاضر در مسابقات MMA گفت: خوشحالم از اینکه در شهر باکو موفق شدم نماینده کشور آذربایجان را شکست دهم و این پیروزی موفقیت بزرگی برای من بود. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مازیار الهامی نماینده MMA کشورمان،‌ در چارچوب مسابقات MMA که به صورت حرفه‌ای برگزار می‌شود، امروز یک شنبه در کشور […]

فایتری ایرانی حاضر در مسابقات MMA گفت: خوشحالم از اینکه در شهر باکو موفق شدم نماینده کشور آذربایجان را شکست دهم و این پیروزی موفقیت بزرگی برای من بود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مازیار الهامی نماینده MMA کشورمان،‌ در چارچوب مسابقات MMA که به صورت حرفه‌ای برگزار می‌شود، امروز یک شنبه در کشور آذربایجان و در شهر باکو به مصاف نماینده میزبان رفت و موفق شد با تکیه بر فن جوجیتسو حریف خود را شکست بدهد.

 

مازیارالهامی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سوال که شرایط فنی نماینده آذربایجان در این رقابت‌ها چطور بود، گفت: ابتدا خدا رو شکر می‌کنم که مثل همیشه کمکم کرد تا یک بار دیگر سربلند از رینگ خارج شوم. در مورد فایتر آذربایجانی هم باید بگویم که او یک رزمی کار حرفه‌ای بود و کاملا نوع مبارزه‌ام را آنالیز کرده بود، در طول مبارزه مدام سعی می‌کرد به من بچسبد تا نتوانم روی او فن اجرا کنم اما با تمام تلاشی که داشتم موفق شدم او را شکست دهم.

 

کاپیتان سابق تیم ملی کاراته در پاسخ به این سوال که گویا در این مبارزه هم با تکیه بر فن جوجیتسو موفق به شکست حریف خود شدی، گفت: بله خوشبختانه در این رقابت موفق شدم با اجرای فن جوجیتسو حریفم را زمینگیر کنم. خوشحالم از اینکه در شهر باکو موفق شدم نماینده کشور آذربایجان را شکست دهم و این پیروزی موفقیت بزرگی برای من بود. به هر حال او از امتیاز میزبانی برخوردار بود اما این موضوع روی من تاثیرمنفی نگذاشت و در پایان موفق شدم او را شکست دهم.

الهامی در پایان صحبت‌های خود در پاسخ به این سوال که آیا زمان بعدی مبارزه شما مشخص شده است یا خیر، اظهار داشت: هنوز زمان بعدی مبارزه ام مشخص نشده است، البته باید از رامین جهاندار داور بین‌المللی MMA برای فراهم کردن فضای حضورم در این رقابت‌ها تشکر کنم،او برای حضورم در این مبارزات واقعا زحمت زیادی کشیده است. از شرکت آدا چوب ایده آل واقعا تشکر می‌کنم، چون در این شرایط اقتصادی از لحاظ مالی من را حمایت کرده است. این موفقیت بزرگ را به روح مرحوم علی فروزنده تقدیم می‌کنم، او یکی از دوستان صمیمی من بود که متاسفانه دیگر در بین ما نیست، برای رسیدن به این مدال به علی عزیز قول داده بودم و حالا خوشحالم که این اتفاق رخ داده و مطمئن هستم با این کار روح علی را شاد کردم.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها