كدخبر: 23172 بدون دیدگاه

چهار مدال برنز سهم کاراته ایران از مسابقات رده بندی

تاریخ انتشار : 19 خرداد 1398 در ساعت: 10:15
چهار مدال برنز سهم کاراته ایران از مسابقات رده بندی

در ادامه رقابتهای لیگ جهانی کاراته وان 2019 چین، چهار کاراته کای ایران به مدال برنز دست یافتند. به گزارش کاراته نیوز در ادامه مسابقات چهارمین مرحله لیگ برتر جهانی کاراته وان ۲۰۱۹ که در شانگهای چین جریان دارد، امروز چهار کاراته‌کای ایران به مدال برنز دست یافتند.   در دیدار رده بندی وزن ۶۰- […]

در ادامه رقابتهای لیگ جهانی کاراته وان 2019 چین، چهار کاراته کای ایران به مدال برنز دست یافتند.

به گزارش کاراته نیوز در ادامه مسابقات چهارمین مرحله لیگ برتر جهانی کاراته وان ۲۰۱۹ که در شانگهای چین جریان دارد، امروز چهار کاراته‌کای ایران به مدال برنز دست یافتند.

 

در دیدار رده بندی وزن ۶۰- کیلوگرم مجید حسن نیا مقابل بروس داگلاس از برزیل که یک طلا، یک نقره و یک برنز جهان در کارنامه دارد، در هانتی برنده شد و مدال برنز را بر گردن آویخت.

 

در دیدار رده بندی وزن ۸۴- کیلوگرم مهدی خدابخشی در یک مبارزه تمام ایرانی 5 بر صفر ذبیح‌الله پورشیب را شکست داد تا مدال برنز را تصاحب کند.

 

در دیدار رده‌بندی وزن ۵۵- کیلوگرم بانوان، طراوت خاکسار با نتیجه ۳ بر صفر لورنا بوسا از ایتالیا و دارنده برنز کاراته وان فرانسه ۲۰۱۹ را شکست داد تا مدال برنز را بر گردن بیاویزد.

 

در دیدار رده بندی وزن ۶۸+ کیلوگرم بانوان، حمیده عباسعلی با نتیجه ۳ بر ۲ سلیو فراکوتی از ایتالیا و دارنده مدال نقره کاراته وان امارات را شکست داد تا دستش به مدال برنز برسد.

 

در بخش کاتا تیمی نیز تیم ایران با ترکیب الناز تقی پور، مجمع قاضی زاده و شادی جعفری زاده برابر تیم ویتنام شکست خورد و دستش از مدال کوتاه ماند.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها