كدخبر: 23164 بدون دیدگاه

پیام تسلیت رییس هیات کاراته گیلان در پی درگذشت قهرمان کاراته ایران

تاریخ انتشار : 18 خرداد 1398 در ساعت: 10:55
پیام تسلیت رییس هیات کاراته گیلان در پی درگذشت قهرمان کاراته ایران

در پی از دست دادن نوید محمدی قهرمان المپیک جوانان آرژانتین، رییس هیات کاراته گیلان در پیامی ضمن ابراز همدردی، به خانواده این کاراته کا تسلیت گفت. به گزارش کاراته نیوز در پی درگذشت نوید محمدی مدال آور طلای المپیک جوانان، رضا رسولی رئیس هیأت کاراته استان گیلان طی پیامی این فقدان را به خانواده […]

در پی از دست دادن نوید محمدی قهرمان المپیک جوانان آرژانتین، رییس هیات کاراته گیلان در پیامی ضمن ابراز همدردی، به خانواده این کاراته کا تسلیت گفت.

به گزارش کاراته نیوز در پی درگذشت نوید محمدی مدال آور طلای المپیک جوانان، رضا رسولی رئیس هیأت کاراته استان گیلان طی پیامی این فقدان را به خانواده وی و جامعه بزرگ کاراته کشور تسلیت گفت.

متن پیام بدین شرح است:

“خبری اندوه انگیز جامعه کاراته ایران را در سوگ فرو برد، و آن فوت قهرمان جوان، نوید محمدی مدال آور طلای المپیک جوانان و کاراته کای آینده دار ایران بود.

او ناباورانه جان به جان آفرین تسلیم کرد و خانواده بزرگ کاراته ایران را از نعم وجودش بی بهره گذارد، و این مشیت الهی است.

اینجانب بر خود فرض می دارم، این ماتم تلخ و تاسف بار را به خانواده محترم محمدی، کاراته استان فارس و جامعه کاراته ایران صمیمانه تسلیت عرض نموده و برای آن عزیز سفر کرده علو درجات الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی را مسئلت داریم.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها