كدخبر: 23008 بدون دیدگاه

آخرین تغییرات قوانین داوری کاتا از زبان رئیس کمیته داوران

تاریخ انتشار : 15 می 2019 در ساعت: 10:27
آخرین تغییرات قوانین داوری کاتا از زبان رئیس کمیته داوران

ساعاتی پیش روبرت هامارا دبیر شورای داوران فدراسیون جهانی در ایمیلی به داوران جهانی، آخرین تغییرات داوری در بخش کاتا را اعلام کرد. به گزارش کاراته نیوز جواد سلیمی رئیس کمیته داوران کشورمان و عضو شورای داوران جهان و آسیا درهمین ارتباط به سایت فدارسیون گفت: طبق بخشنامه جدید، رنگ کمربند شرکت کنندگان در رقابت […]

ساعاتی پیش روبرت هامارا دبیر شورای داوران فدراسیون جهانی در ایمیلی به داوران جهانی، آخرین تغییرات داوری در بخش کاتا را اعلام کرد.

به گزارش کاراته نیوز جواد سلیمی رئیس کمیته داوران کشورمان و عضو شورای داوران جهان و آسیا درهمین ارتباط به سایت فدارسیون گفت: طبق بخشنامه جدید، رنگ کمربند شرکت کنندگان در رقابت های کاتا بر مبنای گروهی است که در قرعه کشی مشخص می شود.

وی افزود: شرکت کنندگانی که در قرعه کشی در گروه یک تا ۴ باشند در تمامی رقابت ها تا فینال(آکا) هستند و باید با کمربند قرمز روی تاتامی حضور یابند و نفراتی که در قرعه کشی در گروه ۴ تا ۸ قرار می گیرند نیز در تمامی مراحل تا فینال( آئو) محسوب می شوند و باید با کمربند آبی به رقابت بپردازند.

رئیس کمیته داوران کشورمان همچنین تاکید کرد با توجه به تصویب قانون فوق در رقابت های لیگ جهانی سری آ ترکیه نیز که در آن این قانون اجرا می شود ملاک آکا یا آئو کاتاروها گروهی است که در قرعه کشی تعیین می شود.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها