كدخبر: 23001 بدون دیدگاه

وزیر رفاه در اردوی تیم ملی کاراته حضور یافت

تاریخ انتشار : 14 می 2019 در ساعت: 14:11
وزیر رفاه در اردوی تیم ملی کاراته حضور یافت

در فاصله ۲۴ ساعت تا اعزام تیم ملی کاراته به رقابتهای کاراته وان ترکیه، وزیر رفاه با حضور در اردوی تیم ملی با اعضای این تیم دیدار و گفتگو کرد. به گزارش کاراته نیوز و به نقل از خبرنگار مهر، با تلاش سید شهرام هروی سرمربی تیم ملی که کارمند سازمان تأمین اجتماعی است، دکتر […]

در فاصله ۲۴ ساعت تا اعزام تیم ملی کاراته به رقابتهای کاراته وان ترکیه، وزیر رفاه با حضور در اردوی تیم ملی با اعضای این تیم دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش کاراته نیوز و به نقل از خبرنگار مهر، با تلاش سید شهرام هروی سرمربی تیم ملی که کارمند سازمان تأمین اجتماعی است، دکتر شریعتمداری به همراه صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک و حسن طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته با حضور در محل آکادمی ملی المپیک با اعضای تیم‌های ملی کاراته مردان و زنان کشورمان دیدار و گفتگو کرد.

تیم ملی کاراته رقابتهای سختی را برای کسب سهمیه المپیک در پیش دارد و حضور مسئولان در کنار کاراته کاهای ملی پوش می‌تواند ثمرات مفیدی برای این تیم داشته باشد.

با تلاش‌های هروی، شریعتمداری چندی پیش از اعضای تیم ملی نیز تقدیر کرده بود. سرمربی تیم ملی به همراه سعید حسنی دیگر عضو کادر فنی کارمند تأمین اجتماعی و اعضای تیم ملی نیز بیمه شده تأمین اجتماعی می‌باشند.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها