كدخبر: 22768 بدون دیدگاه

از ما نشنیده بگیرید؛ تیم ملی کاراته به مسابقات مالزی اعزام نمی شود.

تاریخ انتشار : 17 آوریل 2019 در ساعت: 19:35
از ما نشنیده بگیرید؛ تیم ملی کاراته به مسابقات مالزی اعزام نمی شود.

درحالی که قرار بود تا آخرین ساعات امشب (چهارشنبه) تکلیف نهایی تیم‌های پایه کاراته ایران برای حضور یا عدم حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا مالزی مشخص شود شنیده ها حاکی از عدم اعزام تیم ملی به مالزی به گوش می رسد. به گزارش کاراته نیوز، با توجه به مصاحبه های مثبت صورت گرفته در چند […]

درحالی که قرار بود تا آخرین ساعات امشب (چهارشنبه) تکلیف نهایی تیم‌های پایه کاراته ایران برای حضور یا عدم حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا مالزی مشخص شود شنیده ها حاکی از عدم اعزام تیم ملی به مالزی به گوش می رسد.

به گزارش کاراته نیوز، با توجه به مصاحبه های مثبت صورت گرفته در چند روز اخیر به نظر می رسید که تیم ملی کاراته نوجوانان، جوانان و امید کشورمان به مسابقات آسیایی مالزی اعزام خواهند شد اما خبرها حاکی از این دارد که تیم ملی کشورمان به این مسابقات اعزام نمی شود.

این اتفاق در حالی صورت پذیرفت که به نظر می رسد با توجه به اهمیت کسب سهمیه المپیک در سال منتهی به المپیک و شرایط اقتصادی کشور، فدراسیون کاراته تمام تمرکز خود را برای اعزام تیم ملی بزرگسالان اختصاص داده است.

البته پایگاه خبری کاراته نیوز طی چند روز آینده و در خبری جداگانه به موضوع عدم اعزام ملی پوشان رده های پایه و عواقب این اتفاق خواهد پرداخت.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها