كدخبر: 22714 بدون دیدگاه

استعفا‌ی دیگر از بهنام‌فر/ می‌روم اما تو باور نکن!

تاریخ انتشار : 26 فروردین 1398 در ساعت: 13:15
استعفا‌ی دیگر از بهنام‌فر/ می‌روم اما تو باور نکن!

سرمربی تیم‌های پایه پسران کاراته ایران طی چند روز گذشته باز هم تهدید به استعفا کرد. به گزارش کاراته نیوز و به نقل از خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، مهران بهنام‌فر سرمربی تیم‌های رده‌های سنی پایه پسران کاراته طی چند روز گذشته از تاکتیک نخ‌نما و قدیمی خود استفاده و پس از شنیدن اخباری مربوط […]

سرمربی تیم‌های پایه پسران کاراته ایران طی چند روز گذشته باز هم تهدید به استعفا کرد.

به گزارش کاراته نیوز و به نقل از خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، مهران بهنام‌فر سرمربی تیم‌های رده‌های سنی پایه پسران کاراته طی چند روز گذشته از تاکتیک نخ‌نما و قدیمی خود استفاده و پس از شنیدن اخباری مربوط به عدم اعزام تیم‌های پایه به رقابت‌های قهرمانی آسیا تهدید به استعفا کرد.

این اتفاق در حالی افتاد که این مربی جوان طی یکی، دو سال گذشته چندباری به بهانه‌های مختلف حرف استعفا را به میان آورده و هیچگاه هم به طور جدی این ادعا را عملی نکرده است.

داستان استعفا‌های تکراری بهنام‌فر به حدی رسیده که دیگر خود اهالی کاراته هم این موضوع را جدی نمی‌گیرند و شاید تنها سید حسن طباطبایی که مدتی از کاراته دور بود و مجدد به راس فدراسیون برگشته، نداند داستان از چه قرار است و به استعفا‌های این مربی جوان واکنش نشان دهد.

بدون تردید حضور تیم‌های پایه کاراته در رقابت‌های قهرمانی آسیا حق پسران و دختران کاراته‌کای کشورمان است و اینکه یک مربی برای گرفتن حق شاگردانش تلاش می‌کند جای ستایش دارد، اما خود بهنام‌فر هم می‌داند که با یک جست و جوی ساده در اخبار متوجه می‌شود که تاکنون چندبار خبر تهدید به استعفا‌های او منتشر شده و بهتر است این مربی جوان راه دیگری را برای جلب توجه و یا گرفتن حق شاگردانش پیدا کند.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها