كدخبر: 22076 بدون دیدگاه

موسوی: کاراته وان ها سکوهای پرتاب المپیک 2020 هستند

تاریخ انتشار : 16 بهمن 1397 در ساعت: 13:04
موسوی: کاراته وان ها سکوهای پرتاب المپیک 2020 هستند

سرمربی تیم ملی کاراته بانوان گفت: کاراته وان ها سکوهای پرتاب المپیک 2020 هستند و ما هم تلاش می کنیم با حضور در لیگ های جهانی و جمع کردن امتیازات لازم حداکثر استفاده را از این سکوهای پرتاب ببریم. به گزارش کاراته نیوز ستاره موسوی ضمن بیان مطلب فوق به سایت فدراسیون کاراته گفت: در […]

سرمربی تیم ملی کاراته بانوان گفت: کاراته وان ها سکوهای پرتاب المپیک 2020 هستند و ما هم تلاش می کنیم با حضور در لیگ های جهانی و جمع کردن امتیازات لازم حداکثر استفاده را از این سکوهای پرتاب ببریم.

به گزارش کاراته نیوز ستاره موسوی ضمن بیان مطلب فوق به سایت فدراسیون کاراته گفت: در مسابقات کاراته وان فرانسه که اولین مرحله لیگ جهانی در سال 2019 بود از 5 بازیکن 3 نفر امتیازات خوبی کسب کردند اما نتوانستیم کاراته کایی را روی سکو داشته باشیم.
وی بااشاره به اینکه کم کم باید به اوج آمادگی برسیم، افزود: تازه اول راه هستیم و برای کسب سهمیه المپیک راه زیادی داریم که در ادامه مسیرمان مشخص می شود.
موسوی گفت: رقابتهای قهرمانی جهان فرانسه که به صورت ادغام وزنی و به شیوه المپیکی برگزار می شود سهمیه مستقیم المپیک را دارند، مسابقات آسیایی ویتنام نیز اهمیت بسیار بالایی دارد و کاراته کاها با کسب مجموع امتیازات می توانند مسیر رسیدن به المپیک 2020 را آسان تر کنند.
سرمربی تیم ملی کاراته بانوان در مورد زمان برگزاری اردوی آماده سازی تیم ملی گفت: اردوی آماده سازی تیم ملی از صبح روز یکشنبه 21 بهمن ماه در آکادمی ملی المپیک آغاز می شود و تا زمان اعزام(چهارشنبه 24 بهمن ماه) به لیگ جهانی امارات کاراته کاها در اردو خواهند ماند.
وی در مورد دعوت کاراته کاها به اردوی تیم ملی اعزامی به امارات گفت: کسانی به این مرحله اردو دعوت می شوند که رنکینگ های قابل قبول و نزدیک به قهرمانان کشورهای دیگر داشته باشند.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها