كدخبر: 21140 بدون دیدگاه

امیر مهدی‌زاده: انگیزه‌ زیادی دارم تا چهارمین مدال جهانی را کسب کنم/ همه کاراته‌کاهای ایران شانس کسب مدال دارند

تاریخ انتشار : 14 آبان 1397 در ساعت: 16:35
امیر مهدی‌زاده: انگیزه‌ زیادی دارم تا چهارمین مدال جهانی را کسب کنم/ همه کاراته‌کاهای ایران شانس کسب مدال دارند

امیر مهدی‌زاده، عضو تیم ملی کاراته گفت: مسابقات جهانی اسپانیا چهارمین حضورم در رقابت‌های جهانی است و انگیزه‌ زیادی دارم تا باز هم در این مسابقات موفق باشم. به گزارش کاراته نیوز  امیر مهدی‌زاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص شرایط خود در آستانه چهارمین حضور در مسابقات جهانی کاراته اظهار داشت: اولین […]

امیر مهدی‌زاده، عضو تیم ملی کاراته گفت: مسابقات جهانی اسپانیا چهارمین حضورم در رقابت‌های جهانی است و انگیزه‌ زیادی دارم تا باز هم در این مسابقات موفق باشم.

به گزارش کاراته نیوز  امیر مهدی‌زاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص شرایط خود در آستانه چهارمین حضور در مسابقات جهانی کاراته اظهار داشت: اولین حضور من در مسابقات جهانی سال 2012 در پاریس بود که خدا را شکر با گرفتن مدال طلا بهترین نتیجه را کسب کردم. در مسابقات جهانی آلمان نیز با توجه به اینکه سال شلوغی را پشت سر گذاشته و در مسابقات دانشجویان جهان و بازی‌های آسیایی حضور داشتم و با شرایط سختی اعزام شدیم و شب مسابقه رسیدیم اما خدا را شکر باز هم موفق به کسب مدال برنز شدم.

وی عنوان کرد: مسابقات جهانی اتریش در سال 2016، سومین حضور من در مسابقات جهانی بود  که در شرایط ایده‌آل اعزام شدیم. با شرایط خوبی که طباطبایی سرپرست وقت فدراسیون کاراته برای تیم فراهم کرد، بهترین نتایج تاریخ را کسب کردیم و من نیز دومین مدال طلای خود را به دست آوردم. برای مسابقات جهانی اسپانیا شرایط خوبی داشتیم و اردوهای منظمی را پشت سر گذاشتیم. امیدوارم امسال هم نتایج خوبی را کسب کنیم و من نیز انگیزه زیادی دارم تا در چهارمین حضورم باز هم موفق باشم.

قهرمان دوره گذشته مسابقات جهانی کاراته در پاسخ به این سوال که به دنبال کسب سومین مدال طلا و هت‌تریک در مسابقات جهانی خواهد بود، گفت: سعی می‌کنم به خودم فکر کنم و با فکر نکردن به این گونه رکوردها فشاری را روی خود ایجاد نکنم. تنها هدف من ارائه بهترین عملکرد و نمایش در مسابقات جهانی است و نتیجه نیز حاصل خواهد شد.

مهدی‌زاده در خصوص امکان تکرار نتایج دوره گذشته مسابقات جهانی گفت: تیم ما تیم بسیار خوبی است و شرایط خیلی خوبی دارد. همه بازیکن ترکیب انفرادی ما شانس مدال دارند و مطمئنا تیم ما روی سکو خواهد بود. تیم‌های خارجی به خوبی از قدرت تیم ایران آگاهی دارند و روی ما حساب باز کردند، اما تکرار نتایج دوره گذشته کار سختی است. اینکه بخواهیم در این سال‌ها همیشه روی اوج باشیم و در میان بهترین‌های دنیا قرار داشته باشیم کار سختی است، اما توانایی کارهای سخت را داریم و فقط باید شرایط را کنترل و در جو مسابقه خوب فکر کنیم.

وی در خصوص توقعاتی که از او برای کسب مدال وجود دارد، کار او را سخت نخواهد کرد، گفت: انتظارات مردم با توجه به نتایجی کسب کردم، همیشه به حق و به جا است و من نیز سعی کردم این موضوع را درک کنم. در همین راستا همیشه به گونه‌ای تمرین کردم که پاسخگوی انتظارات باشم و برای این دوره نیز به خصوص در سه هفته پایانی عالی تمرین کردم. در حال حاضر شرایط خوبی دارم و امیدوارم در مسابقات جهانی از این شرایط استفاده و یک مدال دیگر کسب کنم.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها