كدخبر: 20885 بدون دیدگاه

رئیس فدراسیون کاراته:مسابقات سبکهای آزاد باید با مشارکت حداکثری و عدالت محور برگزار شود

تاریخ انتشار : 9 اکتبر 2018 در ساعت: 11:31
رئیس فدراسیون کاراته:مسابقات سبکهای آزاد باید با مشارکت حداکثری و عدالت محور برگزار شود

نشست اعضای کمیته مسابقات سبکهای آزاد فدراسیون امروز(دوشنبه 16 مهر ماه) با حضور محمدصادق فرجی، رئیس فدراسیون کاراته برگزار شد و اعضای این کمیته معرفی و احکام خود را دریافت کردند. به گزارش کاراته نیوز و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، در این جلسه محمدصادق فرجی، رئیس فدراسیون کاراته بر هر چه منظم تر […]

نشست اعضای کمیته مسابقات سبکهای آزاد فدراسیون امروز(دوشنبه 16 مهر ماه) با حضور محمدصادق فرجی، رئیس فدراسیون کاراته برگزار شد و اعضای این کمیته معرفی و احکام خود را دریافت کردند.

به گزارش کاراته نیوز و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، در این جلسه محمدصادق فرجی، رئیس فدراسیون کاراته بر هر چه منظم تر و دقیق تر برگزار شدن مسابقات قهرمانی کشور سبکهای آزاد تاکید کرد و گفت: این رقابتها در راستای شرکت در رقابتهای برون مرزی است و باید در تمام رده های سنی با مشارکت حداکثری تمام سبکها اینگونه رقابتها را برگزار کنیم.
وی افزود: یکی از شاخص ها اصلی ارزیابی سبکها حضوری فعال در رقابتهای قهرمانی کشور است و باید مسابقات بر اساس عدالت محوری و فراسبکی مدیریت شود.
رئیس فدراسیون کاراته با اشاره به اینکه کمیته های لیگ و مسابقات سبکهای آزاد برای تمرکز بیشتر، همانند سبکهای کنترلی با مسئولین جداگانه اداره می شوند، افزود: انتخابی روز جمعه(20 مهرماه) اولین حرکت کمیته مسابقات با کادر جدیدی است که امیدوارم به بهترین شکل این رقابتها برگزار شده و تمامی شرکت کنندگان صرفنظر از نتیجه از عملکرد کمیته مسابقات راضی باشند.
فرجی گفت: هدف فدراسیون عدالت محوری است و بر این اساس بهترین های این رقابتها به مسابقات بین المللی ژاپن اعزام خواهند شد.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها