كدخبر: 20856 بدون دیدگاه

صعود 8 تیم به دور بعد لیگ برتر کاراته پسران

تاریخ انتشار : 16 مهر 1397 در ساعت: 11:02
صعود 8 تیم به دور بعد لیگ برتر کاراته پسران

هفته سوم لیگ برتر کاراته پسران امروز جمعه 13 مهرماه در سالن غدیر تهران با صعود 8 تیم به دور بعد پیگیری شد. به گزارش کاراته نیوز و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، پس از برگزاری دیدارهای هفته سوم لیگ برتر پسران از گروه یک تیم های باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت و هیات کاراته […]

هفته سوم لیگ برتر کاراته پسران امروز جمعه 13 مهرماه در سالن غدیر تهران با صعود 8 تیم به دور بعد پیگیری شد.

به گزارش کاراته نیوز و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، پس از برگزاری دیدارهای هفته سوم لیگ برتر پسران از گروه یک تیم های باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت و هیات کاراته اصفهان، از گروه 2 تیم های عقاب شوبوکان و پاس کن شی کان، از گروه 3 تیم های مارال چرم و شهرداری بندرانزلی و از گروه 4 تیم های پاس قم و اسکلت بتنی ایران به دور بعد راه یافتند.

نتایج این هفته لیگ برتر بدین شرح است:

گروه 1/
مرحله اول: باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت 14- 5 لبنیات ارژن شیراز
هیات کاراته اصفهان12- 9 هیات کاراته سمنان
مرحله دوم: هیات کاراته اصفهان ۱۲- ۹ لبنیات ارژن شیراز
هیات کاراته سمنان ۴- ۱۶ باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت
مرحله سوم: هیات کاراته سمنان 10- 10 لبنیات ارژن شیراز(برنده)
باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت ۱۵ – 6 هیات کاراته اصفهان
جدول رده بندی: 1- باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت 2- هیات کاراته اصفهان 3- لبنیات ارژن شیراز 4- هیات کاراته سمنان

گروه 2/
مرحله اول:
هیات کاراته گلستان ۲۱ – صفر هیات کاراته قرچک
عقاب شوبوکان ۱۵ – ۶ پاس کن شی کان
مرحله دوم: عقاب شوبوکان ۲۱ – صفر هیات کاراته قرچک
پاس کن شی کان 13- 7 هیات کاراته گلستان
مرحله سوم: پاس کن شی کان ۲۱ – صفر هیات کاراته قرچک
هیات کاراته گلستان ۹- ۱۲ عقاب شوبوکان
جدول رده بندی: 1- عقاب شوبوکان 2- پاس کن شی کان 3- هیات کاراته گلستان 4- هیات کاراته قرچک

گروه 3/
مرحله اول: مارال چرم ۲۱ – صفر هیات کاراته بسیج کرمان
لوازم خانگی ملت مرکزی ۱۵- ۶ شهرداری بندر انزلی
مرحله دوم: شهرداری بندر انزلی۱۰ (برنده)- ۱۰ مارال چرم
مرحله سوم: مارال چرم 18- 3 لوازم خانگی ملت مرکزی
جدول رده بندی: 1- مارال چرم 2- شهرداری بندرانزلی 3- لوازم خانگی ملت مرکزی لوازم خانگی ملت مرکزی 4- هیات کاراته بسیج کرمان

گروه 4/
مرحله اول: هیات کاراته زنجان 5 – 14 شهرداری شهر قدس
پاس قم 12- 9 اسکلت بتنی ایران
مرحله دوم: پاس قم 13- 7 شهرداری شهر قدس
مرحله سوم: اسکلت بتنی ایران-شهرداری شهر قدس
هیات کاراته زنجان یک – 19 پاس قم
جدول رده بندی: 1- پاس قم 2- اسکلت بتنی ایران 3- شهرداری شهرقدس 4- هیات کاراته زنجان

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها