كدخبر: 20851 بدون دیدگاه

هفته سوم لیگ برتر کاراته دختران برگزار شد

تاریخ انتشار : 16 مهر 1397 در ساعت: 10:57
هفته سوم لیگ برتر کاراته دختران برگزار شد

لیگ برتر کاراته دختران امروز جمعه ۱۳ مهرماه در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار شد. به گزارش کاراته نیوز و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، پس از برگزاری دیدارهای هفته سوم لیگ برتر بانوان نتایج ذیل در 4 گروه بدست آمد: گروه یک دوربرگشت/ مرحله دوم: ستارگان شمال الف – استراحت باشگاه نشاط 6 […]

لیگ برتر کاراته دختران امروز جمعه ۱۳ مهرماه در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار شد.

به گزارش کاراته نیوز و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، پس از برگزاری دیدارهای هفته سوم لیگ برتر بانوان نتایج ذیل در 4 گروه بدست آمد:

گروه یک دوربرگشت/
مرحله دوم: ستارگان شمال الف – استراحت
باشگاه نشاط 6 – الو پرده گیلان 15
سیدالشهدا زنجان 3 – هیئت کاراته لرستان 18
مرحله سوم: باشگاه نشاط – استراحت
سیدالشهدا زنجان 3 – ستارگان شمال الف 18
هیئت کاراته لرستان 5 – الو پرده گیلان 14
مرحله چهارم: سیدالشهدا زنجان – استراحت
هیئت کاراته لرستان 13- باشگاه نشاط 4
الو پرده گیلان 9 – ستارگان شمال الف 9 برنده الو پرده گیلان
مرحله پنجم: هیئت کاراته لرستان – استراحت
الو پرده گیلان 17 – سیدالشهدا زنجان 2
ستارگان شمال الف 9 – باشگاه نشاط 6
جدول رده بندی: 1- الو پرده گیلان 2- ستارگان شمال الف 3- هیئت کاراته لرستان

گروه 2 دور برگشت/
مرحله دوم: آکادمی نریمان – استراحت
شیتوریو اینوئی ها خوزستان 5 – شهرداری سمنان 14
سبک WJKA 0 – عقاب مقاومت بروجرد 12
مرحله سوم: شیتوریو اینوئی ها خوزستان – استراحت
سبک WJKA 0 – آکادمی نریمان 21
عقاب مقاومت بروجرد 1 – شهرداری سمنان 19
مرحله چهارم: سبک WJKA – استراحت
عقاب مقاومت بروجرد 2 – شیتوریو اینوئی ها خوزستان 17
شهرداری سمنان 16 – آکادمی نریمان 4
مرحله پنجم: عقاب مقاومت بروجرد – استراحت
شهرداری سمنان 21 – سبک WJKA 0
آکادمی نریمان 11- شیتوریو اینوئی ها خوزستان 5
جدول رده بندی: 1- شهرداری سمنان 2- آکادمی نریمان 3- شیتوریو اینوئی ها خوزستان

گروه 3 دور برگشت/
مرحله دوم: بخش فشافویه – استراحت
هیئت کاراته کبودر آهنگ 3- شیتوریو اینوئی ها مازندران 15
هیئت کاراته زنجان 6 – نیک نژاد 12
مرحله سوم: هیئت کاراته کبودر آهنگ – استراحت
هیئت کاراته زنجان 21 – بخش فشافویه 0
نیک نژاد 10 – شیتوریو اینوئی ها مازندران 10 برنده شیتوریو اینوئی ها مازندران
مرحله چهارم: هیئت کاراته زنجان – استراحت
نیک نژاد 8 – هیئت کاراته کبودر آهنگ 11
شیتوریو اینوئی ها مازندران 21- بخش فشافویه 0
مرحله پنجم: نیک نژاد – استراحت
شیتوریو اینوئی ها مازندران 13- هیئت کاراته زنجان 7
بخش فشافویه 0 – هیئت کاراته کبودر آهنگ 21
جدول رده بندی: 1- شیتوریو اینوئی ها مازندران 2- نیک نژاد 3- هیئت کاراته کبودر آهنگ

گروه 4 دوربرگشت/
مرحله دوم: ستارگان شمال ب 21- گوجوریو ساری 0
هیئت کاراته خراسان رضوی 4- باشگاه البرز شیراز 13
بهارنارنج بابل 8 – شالوده گستر سنندج 11
مرحله سوم: هیئت کاراته خراسان رضوی 18 – گوجوریو ساری 0
بهارنارنج بابل9 – ستارگان شمال ب 9 برنده ستارگان شمال ب
شالوده گستر سنندج 6 – باشگاه البرز شیراز 12
مرحله چهارم: بهارنارنج بابل 18 – گوجوریو ساری 0
شالوده گستر سنندج 7 – هیئت کاراته خراسان رضوی 10
باشگاه البرز شیراز 15 – ستارگان شمال ب 3
مرحله پنجم: شالوده گستر سنندج 21 – گوجوریو ساری 0
باشگاه البرز شیراز 19 – بهارنارنج بابل 1
ستارگان شمال ب 11 – هیئت کاراته خراسان رضوی 8
جدول رده بندی: 1- باشگاه البرز شیراز 2- شالوده گستر سنندج 3- هیئت کاراته خراسان رضوی

برترینهای هفته عبارتند از:
مربی برتر: ریحانه نصیری
تیم برتر: شهرداری سمنان
بازیکن برتر جوانان: نگین مرادی تیم سیدالشهدا زنجان
بازیکن برتر امید: مبینا ایمانی تیم الو پرده
تیم اخلاق: باشگاه نشاط

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها