كدخبر: 19643 2 دیدگاه

آیا در انتخابی بانوان، ناعدالتی اتفاق افتاده است!؟

تاریخ انتشار : 9 مارس 2018 در ساعت: 19:17
آیا در انتخابی بانوان، ناعدالتی اتفاق افتاده است!؟

اخبار تایید نشده از انتخابی های امروز بانوان شنیده شد که اگر مورد تایید قرار بگیرد، نشان از بی عدالتی در انتخاب بازیکنان تیم ملی است. به گزارش کاراته نیوز، انتخابی تیم ملی رده های سنی صبح امروز جمعه 18 اسفند ماه در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار شد. اما شنیده ها حاکی از آن […]

اخبار تایید نشده از انتخابی های امروز بانوان شنیده شد که اگر مورد تایید قرار بگیرد، نشان از بی عدالتی در انتخاب بازیکنان تیم ملی است.

به گزارش کاراته نیوز، انتخابی تیم ملی رده های سنی صبح امروز جمعه 18 اسفند ماه در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار شد. اما شنیده ها حاکی از آن است که برخی مربیان مطرح کشور با اعمال تبانی در میان بازیکنان هم باشگاهی موجب ضایع شدن حق بازیکنان سایر استان ها می شوند.

گفته میشود در جریان برگزاری رقابتهای انتخابی یکی از اوزان امید بانوان، در حالی که دو بازیکن از دو استان مختلف در شرایط برد و باخت برابر قرار داشتند یکی از مربیان شناخته شده، با اعمال نفوذ خود طرح امتیاز شماری را به میان آورد که که موجب انتخاب شاگرد خود به عنوان نفر برتر آن وزن شد.

اگر این موضوع (که از زبان برخی حاضران در سالن نقل شده است) صحت داشته باشد، آیا نباید نظارت بیشتری صورت گیرد تا بازیکنانی که لیاقت پوشیدن لباس تیم ملی را دارند انتخاب شوند.

  • عشق کازاته18 جولای 18 ,10:04

    عالیه باموققیت های بیشتر خانوم عباسعلی منم شوتوکان هستم رشته ی شما❤❤

  • مهدی08 ژوئن 19 ,11:50

    امیدوارم تمامی این تبانیها واعمال نفوذ ها ریشه کن بشه تا حق کاراته کاهای استانها وشهرستانهای دیگه ضایع نشه که داره کاملا ضایع میشه چه در مسابقات کشوری وچه در مسابقات انتخابی تیم ملی درمسابقات کشوری مخصوصا بانوان تبانی واعمال نفود ودستکاری در جدول مسابقات بیداد میکنه .به امید روزی که این مسائل نباشه همه یکسان باشند

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها