كدخبر: 4816 بدون دیدگاه

سفارت آلمان خواستار تعهد کتبی از فدراسیون‌ها برای بازگشت به ایران شد

تاریخ انتشار : 7 آذر 1393 در ساعت: 13:29
سفارت آلمان خواستار تعهد کتبی از فدراسیون‌ها برای بازگشت به ایران شد

سفارت آلمان از ایران خواست فدراسیون‌هایی که در مسابقات به میزبانی این کشور شرکت می‌کنند برای بازگشت به ایران تعهد کتبی بدهند. به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز و به نقل از خبرگزاری فارس، در مسابقات جهانی کاراته در آلمان بود که یکی از اعضای فدراسیون و عضو کمیته روابط بین‌الملل که با تیم ملی […]

سفارت آلمان از ایران خواست فدراسیون‌هایی که در مسابقات به میزبانی این کشور شرکت می‌کنند برای بازگشت به ایران تعهد کتبی بدهند.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز و به نقل از خبرگزاری فارس، در مسابقات جهانی کاراته در آلمان بود که یکی از اعضای فدراسیون و عضو کمیته روابط بین‌الملل که با تیم ملی به آلمان سفر کرده بود، به کشور برنگشت و در آلمان پناهنده شد.

بعد از این مشکلات سفارت آلمان از فدراسیون‌ها خواسته است در صورتی که می‌خواهند در مسابقاتی که به میزبانی آلمان برگزار می‌شود شرکت کنند باید تعهد کتبی بدهند که تمامی افرادی که به آلمان اعزام می‌شوند به کشور بازگردند.

این حساسیت‌های سفارت آلمان برای دادن ویزا به دلیل مشکلاتی است که در تیم ملی کاراته ایجاد شد.

یکی از فدراسیون‌ها اخیراً در نظر داشت تا اردوی تدارکاتی در آلمان برگزار کند که این موضوع به آنها اعلام شد که لازم است برای بازگشت به کشور تعهد بدهند.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها
آرشیو