كدخبر: 4731 بدون دیدگاه

مسابقات انتخابی سبک های آزاد استان سمنان برگزار شد

تاریخ انتشار : 1 آذر 1393 در ساعت: 10:02
مسابقات انتخابی سبک های آزاد استان سمنان برگزار شد

مسابقات انتخابی سبک های آزاد کاراته استان سمنان جمعه 30 آبان برگزار شد و نفرات برتر هر وزن مشخص شدند. به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، در این دوره از رقابتها که با حضور 88 کاراته کا از شهرستان های سمنان ، شاهرود ، دامغان و گرمسار […]

مسابقات انتخابی سبک های آزاد کاراته استان سمنان جمعه 30 آبان برگزار شد و نفرات برتر هر وزن مشخص شدند.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، در این دوره از رقابتها که با حضور 88 کاراته کا از شهرستان های سمنان ، شاهرود ، دامغان و گرمسار برگزار شد تیم سمنان با کسب 13 طلا، 8 نقره و 6 برنز مقام نخست را بدست آورد، دامغان با 7 طلا، 3 نقره و 7 برنز در جای دوم قرار گرفت و تیمهای گرمسار با یک مدال طلا ، 5 نقره و 6 برنز و شاهرود با یک طلا، 2 نقره و 4 برنز به ترتیب سوم و چهارم شدند.

اسامی نفرات برتر رده های سنی مختلف این مسابقات به شرح ذیل است:
رده سنی بزگسالان/ 
وزن 90+ کیلوگرم : سلمان صادقی طلا، مهدی جهانشاد نقره،محمد بانی برنز
وزن 90- کیلوگرم: ابوالفضل خسروی طلا، حمید جلالی مهر نقره
وزن 80- کیلوگرم : علی قندالی طلا، امیر رادمنش نقره ، صادق غزلو و سجاد کلینی برنز
وزن 70- کیلوگرم: رضا غلامی طلا ، میلاد مهدوی نقره ،مهدی قرچلو و امید جیرانی برنز
وزن 60- کیلوگرم: سید مهدی حسینی طلا، احمد یوسفی فر نقره ، یاسر هادی و بابک خالقی برنز
رده سنی جوانان/ 
وزن 80+کیلوگرم : امیر احمد فرخ نژاد طلا
وزن 80- کیلوگرم : امیر اخلاقی طلا
وزن 70- کیلوگرم : سید علی زرگر طلا ، عباس ایجی نقره ، حسین مظفری و امیر شکری برنز
وزن 60- کیلوگرم : رامین شبستانی طلا، محسن حاجی شمایی نقره، سید مهدی شاه چراغ و محمدرضا حیدری برنز
وزن 50- کیلوگرم : داریوش صائمی طلا ، مصطفی نظری نقره ، محمد میرشمس و مصطفی عجم اکرامی برنز
رده سنی نوجوانان/
وزن 60+ کیلوگرم : سید حسن جعفریان طلا
وزن 60- کیلوگرم : سید علی سیار طلا ، آرمان ساعر نقره ، ابوالفضل نصرتی برنز
وزن 55- کیلوگرم: مهدی عابدینی طلا ، مهدی خسروی برنز
وزن 50- کیلوگرم: امیر اکبر زاده طلا ، سعید محرابی نقره ، محمد رضا رضایی برنز
وزن 45- کیلوگرم: علی واحدی طلا ، جواد مهابادی نقره ، آرش رضایی و سعید احمد وند برنز
وزن 40- کیلوگرم: سروش صائمی طلا ، جواد جوانمرد نقره ، سید مهدی طاهری و جمشید عرب عامری برنز
رده سنی نونهالان/ 
وزن 50- کیلوگرم : امیر عباس شجاع خواه طلا
وزن 45- کیلوگرم : محمد حسین صلاحی طلا ، سید علی طاهری نقره
وزن 40- کیلوگرم : امیرحسین عموئی طلا ، مهیار عرب اسدی برنز
وزن 35- کیلوگرم: سجاد لشکری طلا ، امیرمحمد عرب نقره ، امیر حسین مرتضوی برنز
وزن 30- کیلوگرم : علیرضا میراج طلا ، مهدی رضایی نقره ، محمد جواد میراج و سید محمد ترابی برنز
وزن 25- کیلوگرم : محمد جواد میراج طلا، محمد مهدی مداح نقره ، یاسین خورشیدی برنز

آرمان ساعر ، سروش صائمی و مصطفی عجم اکرامی نیز به عنوان بازیکنان برتر معرفی شدند.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها
آرشیو