كدخبر: 19252 بدون دیدگاه

آغاز دور برگشت سوپر لیگ کاراته بانوان

تاریخ انتشار : 4 دی 1396 در ساعت: 11:40
آغاز دور برگشت سوپر لیگ کاراته بانوان

هفته چهارم از دور برگشت سوپر لیگ کاراته بانوان روز جمعه 8 دی ماه در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار می شود. به گزارش کاراته نیوز و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، نیم فصل دوم سوپر لیگ کاراته بانوان روز جمعه با برگزاری 8 دیدار آغاز می شود و بر اساس برنامه تیم بیمه […]

هفته چهارم از دور برگشت سوپر لیگ کاراته بانوان روز جمعه 8 دی ماه در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار می شود.

به گزارش کاراته نیوز و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، نیم فصل دوم سوپر لیگ کاراته بانوان روز جمعه با برگزاری 8 دیدار آغاز می شود و بر اساس برنامه تیم بیمه تعاون قهرمان نیم فصل اول در اولین دیدار به مصاف تیم وحدت ایران می رود و در ادامه با دانشگاه پیام نور مرکزی مبارزه خواهد کرد.
در ادامه این پیکارها هیات کاراته اصفهان با نارین صنعت آریا دیدار می کند.
باشگاه حامی با تیم آوای رزم روبرو می شود.
نفت امیدیه با دانشگاه پیام نور مرکزی مبارزه خواهد کرد.
باشگاه حامی به مصاف تیم نارین صنعت آریا می رود.
روز جمعه همچنین وحدت ایران و هیات کاراته اصفهان مقابل هم صف آرایی می کنند.
و نفت امیدیه مقابل تیم آوای رزم قرار خواهد گرفت.

در جدول رده بندی و تا پیش از آغاز دیدارهای دور برگشت، بیمه تعاون با 18 امتیاز تیمی و 160 امتیاز انفرادی اول است. هیات کاراته اصفهان با 18 امتیاز تیمی و 155 امتیاز انفرادی در رده دوم قرار دارد. پیام نور مرکزی با 12 امتیاز تیمی و 116 امتیاز انفرادی، نفت امیدیه با 12 امتیاز تیمی و 90 امتیاز انفرادی، آوای رزم با 9 امتیاز تیمی و 68 امتیاز انفرادی، وحدت ایران با 3 امتیاز تیمی و 72 امتیاز انفرادی، نارین صنعت آریا با 3 امتیاز تیمی و 55 امتیاز انفرادی و باشگاه حامی بدون امتیاز تیمی و 43 امتیاز انفرادی به ترتیب در رده های سوم تا هشتم جای دارند.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها
آرشیو