كدخبر: 19201 بدون دیدگاه

برترینهای سوپر لیگ کاراته در نیم فصل اول

تاریخ انتشار : 29 آذر 1396 در ساعت: 14:36
برترینهای سوپر لیگ کاراته در نیم فصل اول

سازمان لیگ فدراسیون کاراته، رنکینگ سوپر لیگی ها تا پایان نیم فصل اول را اعلام کرد. به گزارش کاراته نیوز و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، در پایان نیم فصل اول سوپر لیگ کاراته باشگاههای کشور که با قهرمانی تیم دانشگاه آزاد به پایان رسید، سازمان لیگ فدراسیون رنکینگ کاراته کاها در دو بخش […]

سازمان لیگ فدراسیون کاراته، رنکینگ سوپر لیگی ها تا پایان نیم فصل اول را اعلام کرد.

به گزارش کاراته نیوز و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، در پایان نیم فصل اول سوپر لیگ کاراته باشگاههای کشور که با قهرمانی تیم دانشگاه آزاد به پایان رسید، سازمان لیگ فدراسیون رنکینگ کاراته کاها در دو بخش کاتا و کومیته را اعلام کرد که بر این اساس، در کاتای انفرادی، ابوالفضل شهرجردی از تیم مناطق نفت خیز جنوب با 215 امتیاز در صدر قرار دارد. امیربهادر تدین از تیم دانشگاه آزاد اسلامی با 187 امتیاز و مهران قربانعلی پور از تیم بیمه تعاون با 170امتیاز دوم و سوم شدند.

در کاتای تیمی، تیم مناطق نفت خیزجنوب با ترکیب ابوالفضل شهرجردی، میلاد دلیخون و علی زند با 241 امتیاز صدرنشین شد. تیم دانشگاه آزاد اسلامی با ترکیب امیربهادر تدین، روزبه روشنی و سهیل ساجدی فر با 2018 امتیاز درمکان دوم ایستاد و تیم بیمه تعاون با ترکیب علیرضا ابوالحسنی، عباس حیاتی فر و حمیدرضا پوراعماء در رده سوم قرار گرفت.

در وزن 55-کیلوگرم، مهدی کریمی از تیم نارین صنعت آریا با 160 امتیاز اول است.
مجید حسین نیا از تیم دانشگاه آزاد اسلامی با 138 امتیاز و بهنام نجفی از تیم پاس با 136 امتیاز دوم و سوم هستند.

در وزن 60-کیلوگرم، محمد شایگان از تیم پاس با 160 امتیاز در رده نخست قرار دارد. مصطفی روستا از تیم گوجوریو سی واکای تهران با 121 امتیاز و میثم ادهمی از تیم رعد پدافند خاتم الانبیا(ص) با 117 امتیاز به ترتیب دوم و سوم هستند.

در وزن 67- کیلوگرم، هامون درفشی پور از تیم دانشگاه آزاد اسلامی با 180 امتیاز صدرنشین این وزن است. سعید علیپور از تیم بیمه تعاون با 98 امتیاز در رده دوم قرار گرفته و علی گلابی از تیم رعد پدافند خاتم الانبیا(ص) با 95 امتیاز سوم است.

در وزن 75-کیلوگرم، کیوان بابان از تیم گوجوریو سی واکای تهران با 185 امتیاز، بهمن عسگری از تیم دانشگاه آزاد اسلامی با 136 امتیاز و مهرداد پورشیب از تیم رعد پدافند خاتم الانبیا(ص) با 97 امتیاز به ترتیب در مکانهای اول تا سوم جدول رنکینگ جای دارند.

در وزن 84-کیلوگرم، مهدی قراری زاده از تیم بیمه تعاون با 181 امتیاز سکوی نخست را در اختیار دارد. مهدی خدابخشی از تیم دانشگاه آزاد اسلامی با 162 امتیاز دوم است و سیدرضا خوشکلام از تیم هیات کاراته گیلان با 125 امتیاز در رده سوم جای دارد.

در وزن آزاد، مهدی عاشوری از تیم رعد پدافند خاتم الانبیا(ص) با 182 امتیاز صدرنشین است. سامان حیدری از تیم مناطق نفت خیز جنوب با 140 امتیاز و علی اکبر دستجانی از تیم رعد پدافند خاتم الانبیا(ص) با 120 امتیاز دوم و سوم هستند.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها
آرشیو