كدخبر: 19123 بدون دیدگاه

رضا رسولی رییس هیئت کاراته استان گیلان شد

تاریخ انتشار : 16 آذر 1396 در ساعت: 20:38
رضا رسولی رییس هیئت کاراته استان گیلان شد

رضا رسولی با رای اعضای مجمع به عنوان رییس جدید هیئت استان گیلان انتخاب شد. به گزارش کاراته نیوز و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، در انتخابات هیات کاراته استان گیلان که با حضور محسن آشوری، دبیر فدراسیون کاراته،مسعود رهنما، مدیرکل ورزش و جوانان این استان در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان […]

رضا رسولی با رای اعضای مجمع به عنوان رییس جدید هیئت استان گیلان انتخاب شد.

به گزارش کاراته نیوز و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، در انتخابات هیات کاراته استان گیلان که با حضور محسن آشوری، دبیر فدراسیون کاراته،مسعود رهنما، مدیرکل ورزش و جوانان این استان در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد، رضا رسولی با ١١ رای اعضای حاضر برای ۴ سال به عنوان رییس جدید هیات کاراته گیلان انتخاب شد.

اسفندیار زیال سرپرست پیشین هیئت، آریامن قویدل و اشکان مژدهی پیش از رای گیری طی ایراد سخنانی با هدف همگرایی در مسیر تعالی کاراته گیلان انصراف خود را اعلام کردند و حسن صیدگر دیگر کاندیدای ریاست این هیات ۵ رای از مجمع انتخاب دریافت کرد.

پس از پایان رای گیری و با تفویض اختیار اعضای مجمع به رضا رسولی، رئیس منتخب هیئت کاراته استان گیلان اسفندیار زیال را بعنوان نائب رئیس و استاد حسن صیدگر بعنوان عضو هیئت رئیسه هیئت کاراته استان گیلان منصوب کرد.

دارا حکیمی، بازرس فدراسیون و عبدالله سلماسی رییس کمیته امور استانهای فدراسیون کاراته نیز در این جلسه حضور داشتند.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها
آرشیو