پایدار: پیش از عید استعفا کردم، رئیس فدراسیون کاراته نپذیرفت/ از اختیاراتم بود که درباره برگزاری مسابقات اطلاع‌رسانی کنم

رئیس پیشین سازمان لیگ فدراسیون کاراته گفت، پیش از عید به دلیل مشکلات شخصی استعفا کرده که رئیس این فدراسیون آن را نپذیرفته بود.

به گزارش کاراته نیوز  ابوالقاسم پایدار در گفت‌ و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره تغییر و تحولات سازمان لیگ کاراته و جایگزینی سعید خرمی به جای او اظهار داشت: یکسری مشکلات کاری و زندگی و دلایل خود را داشتم و پیش از عید درخواست عدم همکاری و استعفا داده بودم که طباطبایی نپذیرفته بود، اما به هر حال ایشان در این مقطع تصمیم گرفت که دیگر نباشیم.

وی در مورد اینکه اختلاف سلیقه‌ها برای نحوه برگزاری مسابقات در تصمیم رئیس فدراسیون کاراته دخیل بوده است، گفت: آرزو دارم که جامعه کاراته از ما راضی باشد. همه تلاش خود را انجام دادیم که مسابقات را در شأن خانواده کاراته برگزار کنیم. از حسن اعتماد طباطبایی نیز نهایت تشکر را دارم.

رئیس پیشین سازمان لیگ کاراته در پاسخ به این سؤال که قطع همکاری او به خاطر درخواست خودش بوده یا اختلاف‌نظر در این مورد تأثیرگذار بوده است، گفت: قبل از عید درخواست جدایی کرده بودم، اما در مقطع فعلی دیگر درخواستی برای جدایی نداشتم. واقعاً اختلاف‌نظری وجود نداشت. طباطبایی دید بلندی دارد و هر زمان نیز هر چیزی برای برگزاری مسابقات درخواست کردیم، انصافاً کوتاهی نکرد.

پایدار خاطرنشان کرد: زمانی که سازمان لیگ را تحویل گرفتم یکی از بحث‌های ما تهیه تجهیزات بود که طباطبایی نهایت همکاری را داشت و خدا را شکر در حال حاضر بخش عمده تجهیزات تهیه شده است. فکر می‌کنم در این مدت یک سال و نیم نیز اقدامات جدیدی انجام دادیم. خرمی رئیس جدید سازمان لیگ نیز آدم توانمند و متخصصی است.

وی درباره اینکه تغییرات سازمان لیگ در واکنش به اعلام برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی و ادامه سوپرلیگ بعد از ماه مبارک رمضان از سوی او نبوده است، گفت: ۱۸ سال است که کارمند دولت هستم و بوروکراسی اداری را می‌دانم. اگر تصمیمی می‌گرفتیم ابتدا با مجموعه بالادستی هماهنگ و بعد اطلاع‌رسانی می‌کردم. در جلسه‌ای که در ابتدای هفته گذشته با مومنی دبیر فدراسیون و دبیر مدیریت تیم‌های ملی داشتیم، زمان‌بندی را برای برگزاری مسابقات صورت پیش فرض روی کاغذ آوردیم.

رئیس پیشین سازمان لیگ کاراته در پایان تصریح کرد: در اطلاع‌رسانی نیز اعلام کردم اگر شرایط فراهم شود مسابقات بعد از ماه مبارک برگزار خواهد شد. در حیطه اختیارات و وظایف من به‌عنوان رئیس سازمان لیگ است که اطلاع‌رسانی کنم تا تیم‌ها، مربیان و ورزشکاران برای حضور در مسابقات برنامه‌ریزی کنند. روحیاتم به گونه‌ای است که تا لحظه‌ای که مسئولیت داشته باشم به وظایف خود عمل می‌کنم و اینگونه نیست که چون مشکلات زندگی و کاری داشتم شرح وظایف خود را روی زمین بگذارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا