انتخابات ریاست هیات کاراته خراسان شمالی ابطال شد / تخلف در حضور اعضا

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی از ابطال انتخابات هیات ورزشی کاراته خبر داد و گفت: این انتخابات به علت حضور افراد فاقد صلاحیت رأی دادن، از سوی وزارت ورزش و جوانان ابطال اعلام‌شده است.

به گزارش کاراته نیوز محمد بروحی در مصاحبه با خبرنگار فارس در بجنورد از ابطال انتخابات ریاست هیات کاراته استان خبر داد و اظهار کرد: این انتخابات به علت حضور افراد فاقد حق رأی در جلسه از سوی وزارت ورزش و جوانان ابطال‌شده و مجدداً ۲۷ شهریورماه این انتخابات برگزار می‌شود.

وی با اشاره به جزییات این اتفاق گفت: انتخابات ریاست هیات کاراته ۱۱ تیرماه امسال با حضور ۱۵ نفر برگزار شد که طی آن محمدرضا کیانفر با ۹ رأی به‌عنوان رئیس هیات کاراته استان انتخاب شد و خانم دهقانیان با ۴ رأی نفر دوم شد.

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی ادامه داد: با اعتراض نفر دوم این انتخابات، به علت حضور سرپرستان ادارات ورزش و جوانان بجنورد، شیروان و اسفراین در این مجمع، وزارت ورزش این رأی را صادر کرده است.

آزاده دهقانیان نیز در مصاحبه با خبرنگار فارس در بجنورد از اعتراض خود به مجموعه‌های نظارتی خبر داد و گفت: پس از نامه‌نگاری با استانداری و بازرسی خراسان شمالی، با پیگیری‌های انجام‌شده از سوی وزارت ورزش و جوانان، انتخابات هیات کاراته ابطال اعلام شد.

وی افزود: انتخابات آینده این هیات ورزشی با حضور ۱۲ نفر پیشین حاضر در جلسه گذشته و بدون حضور روسای ادارات شیروان، بجنورد اسفراین برگزار می‌شود.

به نظر می‌رسد با بررسی انتخابات تعدادی از هیات های ورزشی دیگر احتمال دارد که تخلفات دیگری نیز در مجمع‌های انتخاباتی اخیر رخ‌داده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا