تردید در اعزام کاراته‌کاران به تایلند

image122s

دبیر فدراسیون کاراته گفت: شرایط اعزام کاراته‌کاران جوان به اردوی مشترک و تورنمنت تایلند مشخص نیست و همه چیز امروز مشخص می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز محسن آشوری در گفت‌و‌گو باایسنا، در مورد اعزام به تایلند اظهار کرد: اعزام به تورنمنت و اردوی مشترک تایلند در برنامه آماده‌سازی تیم‌های جوانان، امید و زیر ۲۱ سال طراحی شده و کارهای این اعزام هم تا حدی انجام شده اما همه چیز به صورت دقیق امروز (یکشنبه) مشخص می‌شود.
وی افزود: کارهای اولیه انجام شده اما در جلسه امروز بحث‌های نهایی انجام می‌شود تا این موضوع قطعی شود. بنده موافق این اعزام هستم چرا که برای این رده سنی خیلی مفید خواهد بود.

دبیر فدراسیون کاراته در پاسخ به این سؤال که آیا برپایی چنین اردویی برای این رده سنی که وابستگی بیشتری به خانواده دارند مناسب است؟ گفت: قطعاً مفید است چرا که بسیاری از ملی‌پوشان این رده سنی برای اولین بار است که تهران را می‌بینند چه رسد به اینکه کشورهای خارجی را تجربه کرده باشند. حضور آن‌ها در این اردو باعث می‌شود تا در مسابقات با تمرکز بیشتری کار کنند.

مدیر تیم‌های ملی کاراته در پاسخ به این سؤالی که گفته می‌شود حسین روحانی مربی تیم ملی روز گذشته در اردو نبود و بین سجاد گنج‌زاده و ذبیح‌اله پورشیب دو ملی‌پوش ایران درگیری صورت گرفت؟ گفت: موضوع خاصی نبود و اتفاقی است که در اردو گاهی بین ورزشکاران رخ می‌دهد. حسین روحانی هم علی‌رغم شرایط بدی که داشت در اردو و در کنار من و تیم ملی حضور داشت.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا