سمندر کاندیدای عضویت در هیئت رئیسه آسیا شد

با تائید رسمی چانگ کوانگ هویی رئیس کنفدراسیون کاراته آسیا، نام علیرضا سمندر به جمع کاندیداهای عضویت در هیئت رئیسه کنفدراسیون کاراته آسیا افزوده شد.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، محسن آشوری دبیر این فدراسیون، با اعلام این خبر افزود: طبق بند ۱۱ ماده ۸، آئین نامه کلیه کشورهای داوطلب عضویت در هیئت رئیسه می بایست از ۲ ماه قبل از انتخابات نسبت به ارسال درخواست خود اقدام نمایند. در این میان به علت بروز یک مشکل اینترنتی در دریافت ایمیل ها، این تصور غلط ایجاد شده بود که ایران شانس کسب کرسی آسیایی را تا ۴ سال دیگر از دست داده است .

آشوری افزود: اما امروز خوشبختانه ایمیلی از سوی ریاست کنفدراسیون کاراته آسیا به دستمان رسید که بر اساس آن رسماً علیرضا سمندر کاندیدای عضویت در هیئت رئیسه کنفدراسیون کاراته آسیا شد.

دبیر فدراسیون کاراته یادآور شد: انتخابات هیئت رئیسه کنفدراسیون کاراته آسیا، ۱۲ شهریور ماه در حاشیه مسابقات قهرمانی آسیا در شهر یوکوهاما ژاپن برگزار خواهد شد.

آشوری همچنین گفت: متاسفانه برخی ها تلاش کردند تا آب را گل آلود کرده و به نفع خودشان ماهی بگیرند. شاهد بودیم که عده ای بدون اطلاع از آنچه در فدراسیون در جریان است با فضاسازی های مسموم تلاش کردند تا شانس ایران را برای کسب کرسی های بین المللی از کف رفته اعلام کنندکه خوشبختانه ایمیل آقای چانگ، مانع از تحقق اهداف آنها شد و به لطف خدا حق فدراسیون کاراته در انتخابات محفوظ ماند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا