پتانسیل موفقیت تیم امید در مسابقات جهانی

سرمربی تیم ملی امید کاراته گفت: تیم امید ایران پتانسیل رسیدن به هر عنوانی را دارد و امیدوارم در اندونزی بتوانیم بهترین نتایج را برای کاراته به دست بیاوریم.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز شهرام هروی در گفت‌وگو با  تسنیم اظهار داشت: بعد از برگزاری رقابت‌های انتخابی تمرینات آماده‌سازی را بلافاصله دنبال می‌کنیم تا برای حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان که به میزبانی اندونزی برگزار می‌شود آماده شویم. تیم امید پتانسیل رسیدن به هر عنوانی را در این مسابقات دارد و امیدوارم بتوانیم با دست پر از اندونزی برگردیم.

وی ادامه داد: این اولین مرتبه‌ای نسیت که در تیم امید هستم. در سال ۸۸ زمانی که مسعود رهنما سرمربی این تیم بود توانستیم قهرمانی آسیا را در این رده سنی به دست بیاوریم. این مسابقات در مالزی برگزار شد و خوشبختانه موفق شدیم بهترین نتیجه را نیز در آن برحه بگیریم. امیدوارم در اندونزی نیز شاهد چنین نتایجی باشیم.

سرمربی تیم ملی امید در پایان عنوان کرد: جا دارد از پیشنهادی که دباغیان برای همکاری با تیم بزرگسالان داد تشکر کنم و برای این تیم آرزوی موفقیت داشته باشم. کاراته آسیا برای ایران کوچک است اما با این وجود امیدوارم بهترین نتیجه در رقابت‌‌های قهرمانی آسیا که به میزبانی ژاپن برگزار می‌شود برای تیم ایران رقم بخورد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا