آشنایی با رزومه کاری سرمربی تیم بزرگسالان

پس از کنار گذاشتن زیبا سلیمانی از سرمربیگری تیم ملی بزرگسالان، فریبا بداغی مربی صاحب نام تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان سکان هدایت این رده ی سنی را بر عهده گرفت.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز، فریبا بداغی که یازدهمین سال هدایت تیم سپاهان اصفهان را در سوپر لیگ بر عهده داشت توانست با این تیم به مقام نائب قهرمانی این رقابت ها در سال ۹۴ دست یابد. وی اولین بار در سال ۸۵ به عنوان کمک مربی همراه با لیلا بهرامی و پریناز سعیدی در کادر فنی تیم بانوان حضور یافت و تا سال ۸۸ در این بخش به فعالیت پرداخت.

فریبا بداغی پس از یک وقفه ی سه ساله کًه از مربیگری تیم ملی دور بود از سال ۹۱ به همراه ستاره موسوی سکان هدایت تیم بانوان را بر عهده گرفتند و توانستند در همان سال اول تیمی قدرتمند را راهی تاشکند ازبکستان کنند که همین تیم در نهایت ۲ طلا و ۲ نقره از پنج وزن را کسب کرد و در پایان به مقام نائب قهرمانی آن رقابت ها دست یافتند.

این مربی که تا سال گذشته تیم کاراته بانوان را در رده ی سنی بزرگسالان هدایت می کرد توانست قهرمانی و نائب قهرمانی آسیا، نائب قهرمانی رقابت های کشورهای اسلامی و سه بار قهرمانی در لیگ جهانی کاراته را به ویترین افتخارات کاراته ایران اضافه کند.

تیم تحت هدایت این مربی در سال ۹۳ در بازی های آسیایی اینچئون کره جنوبی از حیث نتیجه موفق ترین تیم کاراته با کسب یک مدال طلا و دو برنز در بخش بانوان تا به امروز است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا