معارفه غیر رسمی سرمربی جدید تیم ملی/ نبردهای سه‌گانه برای قهرمانی

رقابتهای سوپر لیگ کاراته باشگاه‌های ایران درحالی به ایستگاه پایانی خود رسیده است که دو تیم برای کسب عنوان قهرمانی به دیدار رقبای خود می‌روند.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز و به نقل از خبرنگار مهر، پرونده رقابتهای سوپر لیگ کاراته باشگاه‌های کشور روز جمعه با برگزاری ۱۳ دیدار در سالن شهید افراسیابی تهران بسته می‌شود. آذرخودرو نوین قم که با ۴۲ امتیاز، در صدر جدول فاصله‌ای ۱۲ امتیاز با تیم دوم دارد در هفته پایانی علاوه بر دیدار با آکادمی کمربند سیاه و شهدای سیرجان، باید در یک دیدار عقب افتاده به مصاف دانشگاه آزاد برود.

آذرخودرو در صورت کسب پیروزی در یکی از سه بازی روز جمعه برای اولین بار جام قهرمانی سوپر لیگ کاراته را به قمی‌ها هدیه می‌کند. این دیدار از آن جهت اهمیت بیشتری پیدا می‌کند که دانشگاه آزاد برای کسب عنوان نایب قهرمانی خود نیاز به هر سه امتیاز این دیدار دارد. تقابل ملی‌پوشان حاضر در ترکیب دو تیم هم از اگر دیگر جذابیت‌های این دیدار است.

شاگردان احمد صافی در تیم دانشگاه آزاد که تا اینجای کار با ۳۰ امتیاز خانه دوم جدول را در اختیار دارد، در کنار مبارزه با صدرنشین سه بازی دیگر خواهند داشت که کسب امتیازات کامل این بازی‌ها می‌تواند پایانی خوشی برای مدافع عنوان قهرمانی با کسب جام نایب قهرمانی در این فصل رقم بزند.

جدی‌ترین تعقیب کننده دانشگاه آزاد، مناطق نفت خیز است که با یک بازی بیشتر و هم امتیاز با این تیم در مکان سوم قرار دارد. نفتی‌ها نیم نگاهی به بازی‌های دانشگاه آزاد دارند تا در صورت لغزش این تیم عنوان نایب قهرمانی را تصاحب کند. نفتی‌ها تا اینجای کار هم با همین بضاعت اندک خود نتایج خوبی کسب کرده‌اند و رسیدن به سکوی سوم با استفاده از کاراته‌کاهای گمنام و جوان برای آنها یک موفقیت بزرگ محسوب می‌شود.

رقابتهای هفته پایانی از یک جهت دیگر نیز حائز اهمیت است. کادرفنی تیم ملی تغییر کرده و غلامرضا دباغیان سرمربی آذرخودرو علاوه بر آنکه این هفته باید تیم خود را هدایت کند، نیم نگاهی هم به رقابت سایر اردونشینان روی تاتامی لیگ داشته باشد. باید منتظر ماند دید روز جمعه برخورد ملی پوشان با سرمربی جدید در یک معارفه غیر رسمی چگونه است.

برنامه کامل هفته پایانی رقابتهای سوپر لیگ کاراته:
مرحله اول:
آوای رزم باشهید ستاری قرچک
آکادمی کاراته کمربند سیاه با مناطق نفت خیز جنوب
دانشگاه آزاد اسلامی با صنعت برق هرمزگان
شهرداری سیرجان با مهیار تهران

مرحله دوم:
آکادمی کاراته کمربند سیاه با آذرخودرو نوین قم
دانشگاه آزاد اسلامی با شهید ستاری قرچک
شهرداری سیرجان با مناطق نفت خیز جنوب
مهیار تهران با صنعت برق هرمزگان

مرحله سوم:
دانشگاه آزاد اسلامی با آوای رزم
شهرداری سیرجان با آذر خودرو نوین قم
مهیار تهران با شهید ستاری قرچک
صنعت برق هرمزگان با مناطق نفت خیز جنوب

رده‌بندی سوپر لیگ کاراته:
۱- آذر خودرو نوین قم ۴۲ امتیاز
۲- دانشگاه آزاد اسلامی ۳۰ امتیاز تیمی و ۲۸۰ امتیاز انفرادی
۳- مناطق نفت خیز جنوب ۳۰ امتیاز تیمی و ۲۰۸ امتیاز انفرادی
۴- شهرداری سیرجان ۲۷ امتیاز
۵- صنعت برق هرمزگان ۲۴ امتیاز
۶- آوای رزم ۱۲ امتیاز
۷- مهیار تهران ۹ امتیاز
۸- آکادمی کاراته کمربند سیاه ۹ امتیاز و تفاضل برد کمتر
۹- شهید ستاری قرچک بدون امتیاز

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا