تیم‌های پایه کاراته همچنان بدون سکاندار / آینده کاراته را جدی بگیرید

پس از آنکه محمدرضا عبدالمحمدی در اولین روز از اردیبهشت‌ماه سال ۹۴ از سمت سرمربیگری تیم‌های ملی پایه کاراته استعفا داد، احمد صافی به عنوان جانشین وی انتخاب شد.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز و به نقل از خبرگزاری ایلنا، با انتخاب احمد صافی که از مربیان با سابقه کاراته کشور است به نظر می‌رسید خیلی سریع جانشین لایقی برای عبدالمحمدی پیدا شده اما صافی هم پس از یک‌ماه از سمت خود کناره‌گیری کرد تا به این ترتیب فدراسیون کاراته در حدود یک ماه به دنبال سومین مربی برای تیم‌های پایه پسران باشد.
البته به نظر می‌رسد این‌بار فدراسیون‌کاراته در نظر دارد با بررسی دقیق شرایط و با وسواس بیشتری سرمربی تیم نوجوانان و جوانان کاراته پسران را انتخاب کند.

البته مسئولان فدراسیون‌کاراته تا این لحظه نامی از گزینه‌های سرمربیگری تیم‌های ملی رده‌های سنی پایه پسران نیاوردند اما امید می‌رود این‌بار سکان هدایت آینده‌سازان کاراته کشور به دست کسانی بیفتد که بتوانند برای مدت طولانی در این سمت ماندگار باشند.

یک قانون نانوشته در ورزش می‌گوید «آینده هر رشته ورزشی را تیم‌های پایه می‌سازند» و امروزه شاهد هستیم تیم‌های پایه کاراته پسران دستخوش تغییرات زیادی در کادر فنی است. بهتر است مسئولان کاراته کشور در این‌خصوص کمی بیشتر وقت بگذارند تا با انتخابی صحیح آینده این رشته پر هیجان را تامین کنند.

صبح روز شنبه(۲خردادماه)احمد صافی سرمربی تیم‌های‌ملی پایه پسران کاراته در جریان استعفای دسته‌جمعی کادرفنی تیم ملی از سمت خود کناره‌گیری کرد کا فدراسیون کاراته با این موضوع موافقت کرد.
کاراته

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا