مهدی‌زاده: از تیم آذرخودرو شکایت خواهیم کرد/ از طریق مراجع قانونی پولمان را دریافت می‌کنیم

کاراته‌کای تیم آذرخودرو گفت: بعد از پایان هفته آخر مسابقات سوپر لیگ از مسئولان تیم آذرخودرو نوین شکایت خواهیم کرد و از راه قانونی پیگیر حق و حقوقمان خواهیم شد.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز، امیر مهدی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سؤال که شرایط تیم آذرخودرو برای حضور در هفته پایانی مسابقات سوپر لیگ کاراته در چه وضعیتی به سر می‌برد، گفت: شرایط تیم از لحاظ فنی بسیار ایده‌‌آل است نتایجی که در سوپرلیگ کسب کرده‌ایم نشان می‌دهد که عملکرد کاراته‌کاهای تیم چطور بوده است. ما مدعی قهرمانی هستیم و اگر روز جمعه تنها در یک بازی برنده شویم بدون شک قهرمان مسابقات سوپرلیگ خواهیم شد.

وی در مورد اینکه گویا هنوز مبلغ قرارداد کاراته‌کاهای تیم پرداخت نشده است، گفت: شرایط مالی تیم عجیب و غریب است، هفته آخر سوپر لیگ روز جمعه برگزار می‌شود اما ما هنوز یک ریال از مبلغ قراردادمان را دریافت نکردیم. این رفتارها در شأن کاراته‌کاهای تیم آذرخودرو که اکثراً ملی‌پوش هستند نیست. رفتار مسئولان این باشگاه بی‌احترامی به کاراته ایران است.

مهدی‌زاده در ادامه صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: ما به هیچ عنوان به مسئولان تیم آذرخودرو نوین اصرار نکرده‌ایم که در سوپر لیگ کاراته تیم‌داری کنند. آنها به خواسته خودشان در کاراته فعالیت را آغاز کردند و با همه ما قرارداد رسمی ثبت کردند. حالا نیز موظف هستند و باید به تعهدشان پایبند باشند. ما بدون دریافت یک ریال شش ماه شبانه روز تلاش کردیم و حالا یک قدم تا قهرمانی در سوپرلیگ فاصله داریم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد:‌ همه نفرات حاضر در این تیم از پیشنهادهای بهتری در آغاز فصل روبرو بودند. من از تیم دانشگاه آزاد پیشنهاد خوبی از لحاظ مالی داشتم و حتی بهتر از تیم آذرخودرو اما به خاطر این دوستان از پیشنهادی که به من شده بود صرف نظر کردم و با این تیم قرارداد بستم. این برخوردها که با ما می‌شود واقعاً زشت است.

وی در پاسخ به این سؤال که چرا مبلغ قرارداد بازیکنان از سوی باشگاه پرداخت نمی‌شود، گفت: فقط یک چک به ما داده‌اند اما وقتی پولی دست ما را نمی‌گیرد چه فایده‌ای دارد؟ ما که به صورت حرفه‌ای در کاراته فعالیت می‌کنیم درآمد دیگری نداریم. حالا باید با اتفاقی که افتاده چطور اموراتمان را بگذرانیم؟ ما سال قبل با این تیم نایب‌قهرمان شدیم و حالا در دومین سال حضور این تیم در سوپر لیگ مردان در یک قدمی کسب سکوی قهرمانی هستیم.

وی در پایان صحبت‌های خود عنوان کرد: تصمیم گرفته بودیم در هفته پایانی وارد تاتامی نشویم و اعتراض خود را به این رفتاری که با ما شده نشان دهیم، اما هفته آخر برای خودمان بازی می‌کنیم و نه برای مسئولان تیم. ما فقط در تلاش هستیم مزد زحماتمان را با قهرمانی در سوپرلیگ بگیریم. بدون شک بعد از پایان مسابقات سوپرلیگ از مراجع قانونی پیگیر حق و حقوقمان خواهیم بود. به هر حال مسئولان باشگاه در جریان باشند که ما صددرصد از آنها شکایت خواهیم کرد و از راه قانونی پولمان را هر طوری شده از آنها می‌گیریم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا