دباغیان: بازیکنان ناچار شوند شکایت می‌کنند/ هفته آخر برای متهم نشدن به کم‌کاری مبارزه خواهیم کرد

سرمربی تیم کاراته آذرنوین گفت: با قهرمانی به کارمان در هفته پایانی سوپرلیگ پایان می‌دهیم و بعد از آن بازیکنان اگر ناچار شوند برای دریافت پولشان حتما شکایت خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز، غلامرضا دباغیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد مشکلات مالی که تیم آذرنوین دارد و قادر نیست مبلغ قرارداد بازیکنان را پرداخت کند، گفت: با توجه به اینکه هفته پایانی مسابقات سوپرلیگ کاراته مردان قرار است روز جمعه برگزار شود هنوز یک ریال به اعضای تیم از سوی باشگاه پرداخت نشده است البته ما تقریبا دو هفته قبل از مسئولان تیم آذرنوین خودرو یک چک سفید امضا دریافت کردیم که حتی تاریخ آن نیز ذکر نشده و ما هم روی صحبت آنها حساب کردیم. حالا منتظریم آنها به ما زمان دریافت پول را اعلام کنند تا ما نیز پول بازیکنان را پرداخت کنیم.

وی در ادامه افزود: گویا برخی از دوستان شیطنت کرده‌اند و به مسئولان تیم اعلام کرده‌اند که مبلغی که برای بازیکنان در نظر گرفته شده برای ۹ ماه است، اما مسابقات سوپرلیگ در زمان ۶ ماه به پایان میرسد و آنها نیز به همین دلیل پول بازیکنان را پرداخت نمی‌کنند. حتی این مشکل در نیم‌ فصل هم برای ما رخ داد و ما نمی‌خواستیم در ادامه مسابقات شرکت کنیم، اما با جمع‌بندی که با بازیکنان داشتیم به این نتیجه رسیدیم که تا پایان فصل با این مشکلات کنار بیاییم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: یک جلسه‌ای با مسئولان باشگاه داشتیم و آنها وعده دادند تا پول بازیکنان را اردیبهشت ماه پرداخت کنند،‌ اما خبری نشد. حالا نیز اعلام کرده‌اند که تا ۲۰ خردادماه بازیکنان صبر کنند تا تکلیف روشن شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا روز جمعه در هفته پایانی شرکت خواهید کرد یا خیر، گفت: راه دیگری نداریم و ناچاریم روز جمعه بازی کنیم. ما ۹۰ درصد راه قهرمانی را سپری کرده‌ایم و روز جمعه قطعا سکوی قهرمانی را کسب خواهیم کرد. ما بازی می‌کنیم تا حق بچه‌ها را بگیریم و اگر فردا شکایتی در این میان مطرح شد ما را متهم به کم‌کاری نکنند. با قهرمانی به کارمان پایان می‌دهیم و بازیکنان اگر برای دریافت مبلغ قراردادشان ناچار شوند حتما شکایت خواهند کرد.

دباغیان در پایان خاطرنشان کرد: متأسفم از اینکه به جای پرداخت پاداش قهرمانی به بازیکنان ما حالا شاهدیم حتی یک ریال مبلغ قرارداد بازیکنان پرداخت نشده و حالا کار به اما و اگر کشیده و بازیکنان تصمیم دارند از مسئولان باشگاه شکایت کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا