تیم های ملی اکوادور و پاکستان به تهران می آیند

تیم های ملی کاراته اکوادور و پاکستان به منظور برپایی اردوی مشترک تمرینی با تیم های دانشگاه آزاد اسلامی و تیم منتخب سبک شوتوکان wskf به تهران می آیند.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز، احمد صافی سرمربی تیم کاراته دانشگاه آزاد اسلامی در همین ارتباط به روابط عمومی فدراسیون کاراته گفت: برای برپایی کمپ تمرینی مشترک تیم پاکستان با ۸ کاراته کا در بخش مردان ۱۶ تا ۲۹ خرداد ماه و تیم ملی اکوادور با ۱۴ ورزشکار زن و مرد ۱۰ تا۲۳ تیر ماه به تهران می آیند.

وی افزود: تمرین مشترک این تیم ها با تیم دانشگاه آزاد اسلامی و تیم منتخب سبک شوتوکان wskf به مدت ۲ هفته خواهد بود.

صافی ادامه داد: تیم منتخب سبک شوتوکان wskf خود را برای حضور در دوازهمین دوره مسابقات جهانی که ۱۷ تا ۲۳ آگوست در توکیوی ژاپن برگزار می شود، آماده می کند و بنا داریم با ترکیبی کامل و برای دفاع از عنوان قهرمانی مان در این پیکارها حضور یابیم.

وی با اشاره به اینکه تیم اکوادور برای نخستین بار به ایران می آید، گفت: با توجه به اینکه کاراته ایران سطح بالایی در آسیا و جهان دارد و از قابلیت های فنی فراوانی برخوردار است هر ساله تیم های زیادی خواهان حضور در ایران و برپایی اردوی مشترک تمرینی هستند.

رئیس سبک شوتوکان wskf ادامه داد: در سالهای گذشته هم تیم هایی نظیر فیلیپین، کره جنوبی، هنگ کنگ و ماکائو در ایران حضور یافته بودند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا