نشست سبکهای آزاد کاراته برگزار شد

تصمیم گیری در خصوص برگزاری مسابقات آسیایی به میزبانی ایران، تمرین مشترک روسای سبکهای آزاد، بررسی مشکلات این سبکها و فعالیت یکپارچه و متحد از جمله موارد مطرح شده در نشست سبکهای آزاد کاراته بود.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز، احمد شقاقی رئیس سبکهای آزاد کاراته در همین ارتباط به روابط عمومی فدراسیون کاراته گفت: پس از برگزاری نشست مشترک روسای سبکهای آزاد مقرر شد از این پس تمامی سبکها برای حضور در رقابتهای مختلف بین المللی با عنوان تیم منتخب سبک و از لوگوی خود استفاده کنند.

وی افزود: چنانچه هر سبکی در مسابقات خود از هنرجوی سایر سبکها استفاده کند، باید از سبک مربوطه مجوز دریافت نماید.

نایب رئیس فدراسیون کاراته گفت: اگر شخصی در هر استانی مجوز نمایندگی سبک دریافت کند در صورت تغییر نمایندگی باید از سبک قبلی رضایت نامه دریافت کرده و به فدراسیون ارائه دهد.

وی با اشاره به حضور استاد شیرزاد در این نشست و همدلی میان اعضای سبکهای آزاد و لزوم رعایت احترام متقابل در این سبکها گفت: قرار است ماهیانه تمرینات مشترکی با حضور روسای سبکهای آزاد برگزار شود.

شقاقی در خصوص زمان برگزاری پیکارهای آسیایی سبکهای آزاد به میزبانی ایران و در دو بخش مردان و زنان، گفت: در حال رایزنی برای جذب اسپانسر هستیم و با مشخص شدن آن، آیین نامه مسابقات تنظیم و اعلام خواهد شد.

وی در مورد زمان برگزاری اردوهای تیم ملی، گفت: تاریخ مسابقات جهانی به تعویق افتاده و به همین دلیل اردوهای تیم ملی هم برگزار نمی شود. به محض اعلام زمان برگزاری رقابتها، تاریخ اردوهای تیم ملی را هم اعلام می کنیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا