زمانی: دیدار دانشگاه و آذر نوین برای جذاب شدن سوپرلیگ کاراته در هفته پایانی برگزار می‌شود

رئیس سازمان لیگ فدراسیون کاراته گفت: برای اینکه هفته پایانی مسابقات سوپرلیگ با حساسیت بیشتری برگزار شود تصمیم گرفتیم دیدار دو تیم دانشگاه آزاد و آذر نوین خودرو را به هفته پایانی موکول کنیم.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز، محمد علی زمانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد برگزاری دیدار دو تیم آذرخودرو و دانشگاه در رقابت‌های سوپر لیگ، اظهار داشت: با توجه به درخواست ۲ تیم آذر خودرو نوین تیم صدر جدولی سوپر لیگ و تیم دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر تعویق این مسابقه و جذایبت رقابت های هفته پایانی، سازمان لیگ فدراسیون با درخواست این تیم ها موافقت کرده و این دیدار در هفته آخر(۲۲ خرداد ماه) برگزار خواهد شد.

وی در ادامه افزود: به هر حال مسابقات هفته‌های پایانی سوپر لیگ به قدری نزدیک به هم شده که این موضوع باعث بالا رفتن حساسیت رقابت‌ها شده است. ما هم دوست داریم این حساسیت‌ تا هفته پایانی ادامه داشته باشد. پس از اینکه مسئولان هر دو تیم درخواست خود را به ما ارائه کردند ما نیز با خرد جمعی تصمیم گرفتم فینال این رقابت‌ها را به هفته پایانی موکول کنیم تا جذابیت این مسابقات دو چندان شود. اگر غیر از این بود قطعا هفته پایانی مسابقات بی روح برگزار می‌شد.

رئیس سازمان لیگ کاراته در پایان گفت: البته روز جمعه هر دو تیم سه بازی دارند که به مصاف حریفان خود می‌روند و تنها بازی این دو تیم مقابل هم به هفته پایانی موکول شده است.

به گزارش خبرگزاری فارسف هفته دوم سوپر لیگ کاراته روز جمعه ۱۸ اردیبهشت ماه در سالن شهید افراسیابی تهران برگزارمی‌شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا