مردانی: ترکیب اعضای کمیته فنی کاراته مناسب اما تعداد آنان زیاد است

عضو کمیته فنی فدراسیون کاراته گفت: ترکیب اعضای کمیته فنی این فدراسیون مناسب است اما معتقدم تعداد اعضای این کمیته زیاد است.

به گزارش پتیگاه خبری کاراته نیوز و به نقل از ایرنا؛ محمد مردانی روزجمعه درباره دومین نشست اعضای کمیته فنی فدراسیون کاراته با اشاره به اینکه اعضای این کمیته ازبزرگان این رشته هستند افزود: در این کمیته پیشکسوتان، مربیان فعلی و اسبق تیم ملی،روسای کمیته مربیان و داوری، روسای تعدادی از سبک ها وسبک های آزاد عضویت دارند و درباره برنامه ها وتعامل با فدراسیون و تیم های ملی بحث و گفت و گو می کنند.

وی افزود: رییس فدراسیون کاراته روز چهارشنبه گذشته در آغاز این جلسه احکام اعضا را تحویل داد و درادامه جلسه هفت کارگروه برای کمیته فنی تعریف شد.

رییس سابق کمیته داوران فدراسیون کاراته درپاسخ به این سووال که این کارگروه ها چه مواردی را شامل می شود اظهار داشت: کارگروه تیم ملی و رده های سنی، نظام آموزشی پژوهشی و تحقیقات، مسابقات و داوری، سبک ها وباشگاه ها، آزمون ها شامل اعطای دان، مربیگری و داوری، امور مرتبط با قهرمانان،امورمرتبط با سبک های غیر کنترلی و امور بین الملل و بهره گیری از تجربیات مربیان شاغل درخارج از کشور هفت کارگروه کمیته فنی فدراسیون کاراته است که به تصویب اعضای کمیته نیز رسید.

مردانی با بیان اینکه دیدگاه مسوولان فدراسیون نسبت به کمیته فنی تغییر کرده و مثبت است،تصریح کرد: فدراسیون کاراته پنج سال است که کمیته فنی ندارد خوشبختانه دردورجدید مسوولان به دنبال احیای این بازوی اجرایی و توانمند برآمده و ارزیابی من با توجه به اقدامات صورت گرفته مطلوب است.
وی تاکید کرد: کمیته فنی به هیچ وجه نیروی بازدارنده نیست وچنانچه ازنظرات اعضای این کمیته درحوزه های مختلف مدیریتی ،تیم ملی، داوری ها،سازمان لیگ و غیره به درستی استفاده شود باعث رشد کاراته می شود.

وی درپاسخ به سووال دیگری مبنی براینکه به نظر شما تعداد اعضای کمیته فنی باید چه تعداد باشد نیز گفت: معتقدم کمیته فنی باید ۵ تا ۷ نفر باشند و با این تعداد بهتر است نام این کمیته به شورای فنی تغییر پیدا کند.

محمد باقر آقامیری، یوسف شیرزاد، منوچهر اصلانیان، مهرداد نخعی، اکبر اکرامی، علیرضا سلیمانی، غلامرضا دباغیان، محمد بهرامی، محمد علی مردانی، احمد صافی، شهاب سلطانی، جواد سلیمی، احمد شقاقی، علیرضا احسانی، عشرت شاه محمدی و افسانه باقری دردومین جلسه کمیته فنی که چهارشنبه گذشته در دفتر رییس فدارسیون برگزار شد شرکت داشتند.
اعضای کمیته فنی همچنین دراین جلسه علیرضا احسانی را به عنوان دبیر این کمیته انتخاب کردند.

سومین جلسه کمیته فنی ۲۵ اردیبهشت ماه برگزار می شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا