نشست کمیته فنی فدراسیون کاراته برگزار شد

دومین نشست کمیته فنی فدراسیون کاراته روز سه شنبه ۲۵ فروردین ماه در محل فدراسیون کاراته و با حضور اعضاء تشکیل شد.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته،در ابتدای این نشست علیرضا سمندر رئیس فدراسیون ضمن خوش آمدگویی به اعضای حاضر قسمت هایی از موفقیت های کاراته کشور را در سال گذشته برشمرد و اعلام کردکه برنامه ریزی خود را برای حضور قدرتمند در انتخابات هیات رئیسه فدراسیون کاراته آسیا آغاز کرده است.

در ادامه رئیس فدراسیون کاراته خواهان مشارکت بیشتر پیشکسوتان و کارشناسان کاراته با فدراسیون شد. علیرضا سمندر افزودکمیته فنی طبق آئین نامه مصوب بالاترین مرجع مشورتی و نظارتی بر تمامی امور فنی کاراته کشور است به همین دلیل مسئولیت اعضای کمیته فنی بیش از پیش نمود پیدا کرده و لازم است وقت بیشتری برای تدوین و بازنویسی آئین نامه های مرتبط با مسائل فنی و تخصصی کاراته کشور گذاشته شود.

رئیس فدراسیون کاراته افزود مصوبات کمیته فنی می بایست در جهت بالاتر بردن سطح فنی و جایگاه بین المللی کاراته کشور باشد و نتیجه آن اثر گذاری مطلوب و مثبت بر تیم های ملی در جهت ارتقاء و کسب عناوین بهتر جهانی و قاره ای باشد.

احکام اعضای حاضر در جلسه توسط رئیس فدراسیون اهدا شد.

در ادامه این نشست وضعیت کارگروه ها(کمیسیون) مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد برای جلسه آینده علیرضا احسانی، دبیر کمیته فنی پیشنویس اصلاحات لازم در آئین نامه کمیته فنی، تعداد کارگروه ها و شرح وظایف آنها را تهیه و برای اعلام نظر به کمیته فنی ارائه دهد.

محمد باقر آقامیری، یوسف شیرزاد، منوچهر اصلانیان، مهرداد نخعی، اکبر اکرامی، علیرضا سلیمانی، غلامرضا دباغیان، محمد بهرامی، محمد علی مردانی، احمد صافی، شهاب سلطانی، جواد سلیمی، احمد شقاقی، علیرضا احسانی، عشرت شاهمحمدی و افسانه باقری حاضرین در این جلسه بودند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا