انتخابی و اردوی تیم های پایه دختران

کادر فنی تیم های ملی کاراته نوجوانان، جوانان و زیر ۲۱ سال دختر اسامی دعوت شدگان به نخستین مرحله اردوی آماده سازی را اعلام کرد که نفرات دعوت شده و نیز نفرات بازنده پای فینال در یک رقابت انتخابی به روی تاتامی خواهند رفت.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، بر اساس اعلام کادر فنی نفرات اول تا سوم مشترک هر وزن رده های سنی مختلف مسابقات قهرمانی کشور شیراز، نفراتی که در مقابل نفرات اول تا سوم مشترک بازنده شده اند و نیز تعدای کاراته کا با نظر سرمربی به اردوی رده های سنی نوجوانان، جوانان و زیر ۲۱ سال دختران دعوت شده اند.

بر این اساس نفرات دعوت شده عصر روز ۳۱ فروردین ماه(ساعت ۶ بعدازظهر) وارد اردو می شوند و صبح یکم اردیبهشت ماه در یک رقابت انتخابی شرکت می کنند.
کاراته کاهای بازنده پای فینال هم عصر روز یکم اردیبشهت وارد اردو شده و خود را به کادر فنی معرفی خواهند کرد تا روز دوم اردیهشت ماه به رقابت با منتخبین نفرات دعوت شده بپردازند.
عصر روز دوم اردیبهشت ماه مدال آوران قهرمانی کشور همراه با تیم ملی سال ۹۳ که رده سنی آنها تغییر نکرده است و منتخبین روزهای اول و دوم اردیبشهت ماه وارد اردو می شوند و اردوی آماده سازی از روز سوم اردیبشت ماه رسماً آغاز می شود.
این اردو تا ۶ اردیبهشت ماه ادامه دارد.

به تفکیک اسامی نفرات رده های سنی مختلف به شرح ذیل است:

***نوجوانان/
وزن ۴۷-کیلوگرم:
مدال آوران(نفرات اول تا سوم مشترک): محمدثه امیری(تهران)، آیناز نبی نیا(گیلان)، فاطمه خنکدار(مازندران) و آتوسا نیکخواه(توابع تهران)
نفرات بازنده پای فینال: کیمیا اصغری(کمیته رزمی مساجد)، بهناز بتونی(تهران)، درسا جعفری(خوزستان)، مریم چمانی(هرمزگان)
نفرات دعوت شده: فاطمه خطیر(مازندران)، زهرا نیکوکار(هرمزگان)، مائده خدیری(قم)، فاطمه سعدی نژاد(همدان)، کیمیا اسماعیلی(مازندران)، لیلا برج علی(قزوین)، عاطفه عباسی(کرمان)، نگین شمسی(کرمانشاه)، زهرا میری(ایلام)، فاطمه نجار خطیر

وزن ۵۴-کیلوگرم:
مدال آوران(نفرات اول تا سوم مشترک):مینا حیدری(تهران)، ملیکا لطفی(البرز)، آی نور اکبری(تهران)، سمیه عسگری(گیلان)
نفرات بازنده پای فینال: نگین التوفی(ایلام)، عارفه طهماسبی(مازندران)، هانیه تقوی(مازندران)، فاطمه سعادتی(لرستان)
نفرات دعوت شده:غزاله قلعه نوعی(مرکزی)، مائده مرادی(قزوین)، هستی اسدی (مازندران)، محدثه موسوی(بندرعباس)، حدیث رستمی(تهران)، صحرا خدابخشی (کرمانشاه)، سیده محدثه پژمان(فارس)، تبسم ویژه ای(کرمانشاه)

وزن ۵۴+کیلوگرم:
مدال آوران(نفرات اول تا سوم مشترک): مینا یوسفی، آتوسا رضایی، فاطمه زهرا گل نبی، مطهره روستا
نفرات بازنده پای فینال: نگین کلهری(تهران)، زهرا حاجی زاده(گیلان)، مهدیس دوستی زاده(لرستان)، بشرا سلطان پور
نفرات دعوت شده: حدیث عباسی(فارس)، ریحانه برجی(گیلان)، سیما فتوت(یزد)، نیلوفر میری(گیلان)، ملیکا لطفی(مازندران)، زهرا همت(فارس)، روژینا حق گویان(هرمزگان)، مائده بردبار(فارس)، زمانه احمد زاده(کردستان)، هلیا فرجیان(کرمانشاه)

***جوانان/
وزن۴۸-کیلوگرم:
مدال آوران(نفرات اول تا سوم مشترک):سارا بهمن یار(گیلان)، فاطمه عباسی(مازندران)، زهرا درودی(خراسان)، سیما نوری(مازندران)
نفرات بازنده پای فینال:حدیث پژمان(فارس)، عطیه غلامی(مازندران)، فاطمه احمد پور(مازندران)، فاطمه قاسمی(تهران)
نفرات دعوت شده: زینب رضایی(مازندران)، بهناز السادات موسوی(اصفهان)، شبنم گل بیانی، مریم قنبر زاده(البرز)، ادیبه گچپژ(آذربایجان شرقی)، سولماز ترک(فارس)، شقایق سعیدی فرد

وزن۵۳-کیلوگرم:
مدال آوران(نفرات اول تا سوم مشترک):مژده قاسمی(هرمزگان)، یگانه هنرمند(توابع تهران)، فرزانه جعفر پور(مازندران)، زینب رضایی(مازندران)
نفرات بازنده پای فینال: شبنم واحدی(تهران)، مهتاب رحمتی(البرز)، نگین جابری(همدان)، آناهیتا یحیی پور(توابع تهران)، هانیه احمدی(گیلان)
نفرات دعوت شده:زهرا حاجیان(تهران)، زهرا کشاورز(فارس)، شیما عباسی(فارس)، فائزه محمدی(زنجان)

وزن۵۹-کیلوگرم:
مدال آوران(نفرات اول تا سوم مشترک): آویشن باقری(گیلان)،شقایق واحدی(تهران)، هدی صباغیان(سمنان)، زهرا یحیوی زاده(تهران)
نفرات بازنده پای فینال:مریم امیدوار(خراسان رضوی)، فاطمه زیبایی(اصفهان)، فاطمه حقی(توابع تهران)، طیبه ترابی(کرمانشاه)
نفرات دعوت شده:کیمیا حمصی(تهران)، فاطمه راکعی، کیمیا هواسی(مازندران)، زینب فیجانی(فارس)، کیمیا عزیزی(مازندران)، مائده شمشیری(مرکزی)، شقایق قاسمی(البرز)، سارا ادریا(کهگیلویه و بویر احمد)

وزن۵۹+کیلوگرم:
مدال آوران(نفرات اول تا سوم مشترک):ملیکا احدی(تهران)، محدثه هنرمند(تهران)، شنه کاظمی(تهران)، زهرا عسگری(قزوین)
نفرات بازنده پای فینال: آناهیتا جمالی(توابع تهران)، سیده زهرا میری(گیلان)، معصومه صابر(گیلان)، فاطمه پروانه(گیلان)
نفرات دعوت شده:شهرزاد لطیفی(مرکزی)، سوگند آزادمنش(تهران)، معصومه محرمی(گیلان)، مهسا باقری(البرز)، زهرا دزعی صحراگرد(کرمانشاه)

***امید(زیر۲۱ سال)/

وزن۵۰-کیلوگرم:
مدال آوران(نفرات اول تا سوم مشترک):فاطمه خلیلی(مازندران)، مهدیه مهدی نیا(تهران)، سمیه تکمار(هرمزگان)، فاطمه چیذری(البرز)
نفرات بازنده پای فینال: افرا عالی(البرز)، ندا گلیچ(فارس)، فاطمه اصغری(همدان)، غزاله خیری(خراسان رضوی)
نفرات دعوت شده: مهرانه قوانلو(سمنان)، حدیث انصاری(بوشهر)،زهرا طرازپور(فارس)

وزن۵۵-کیلوگرم:
مدال آوران(نفرات اول تا سوم مشترک): مینا دژبان(مازندران)، بیان اسدی(همدان)، لیلا رحمانیان(فارس)، فاطمه یعقوبیان(مازندران)
نفرات بازنده پای فینال: سیده مریم میرزاده(کمیته رزمی مساجد)، فائزه نوروزی(گیلان)، یاسمن سامی نسب(خوزستان)، سیده زینب تقوی(مازندران)
نفرات دعوت شده:الناز رحیمی(کردستان)، فاطمه بغائیان(سمنان)، سارا شرقی(توابع تهران)، ملیحه حیدریان(البرز)، فاطمه هدایت نژاد(خوزستان)، ساناز نخعی مقدم(سیستان و بلوچستان)

وزن۶۱-کیلوگرم:
مدال آوران(نفرات اول تا سوم مشترک): بهنوش محمدی(تهران)، مهسا قربانی(ایلام)، نسیم موسوی(اصفهان)، سحر سلطانی(خراسان رضوی)
نفرات بازنده پای فینال: هانیه خسروی(فارس)، نرجس ارجمندی(کرمان)، زهرا تاران(زنجان)، منیژه اکبری(مازندران)
نفرات دعوت شده: مونا قاسمی(کمیته رزمی مساجد)، سمانه عباسی(کرمانشاه)

وزن ۶۸-کیلوگرم:
مدال آوران(نفرات اول تا سوم مشترک): نفیسه گلشنی(تهران)، هنگامه جعفری(اصفهان)، حدیث صمدی(تهران)، زهرا زحمتکش(فارس)
نفرات بازنده پای فینال: سحر حسینی(البرز)، زهرا رضایی(آذربایجان غربی)،زهرا پروانه(گیلان)، مریم اکبری(کرمانشاه)
نفرات دعوت شده:فروزان پورسعیدی(اصفهان)، فاطمه قلی زاده(مازندران)، سحر اچرش(هرمزگان)

وزن۶۸+کیلوگرم:
مدال آوران(نفرات اول تا سوم مشترک): مرضیه صداقت(تهران)، کوثر حق پرست(تهران)، مریم بیرامی(البرز)، آتوسا کدخدا(قزوین)
نفرات بازنده پای فینال: زهره برزگر(مازندران)، شکوفه شهولی(خوزستان)، روشنک شاکریان(خوزستان) و نرگس پایداری.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا