پیام تبریک سمندر به مناسبت سال نو

رئیس فدراسیون کاراته در پیامی فرارسیدن سال ۱۳۹۴ را به جامعه بزرگ کاراته ایران تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، در متن پیام تبریک علیرضا سمندر رئیس فدراسیون کاراته آمده است: فرارسیدن نوروز باستانی ۹۴ را که با نام کوثر هستی، حضرت فاطمه زهرا(س) قرین گشته، به جامعه بزرگ کاراته، اساتید، پیشکسوتان، مربیان، داوران، قهرمانان، کلیه دست اندرکاران و همکاران عزیزم در عرصه هنر رزمی کاراته تبریک می گویم و امیدوارم سالی سرشار از موفقیت و بهروزی را پیش رو داشته باشند.

سالی که گذشت همراه با قهرمانی و افتخارآفرینی دلاورمردان و شیرزنان کاراته کشورمان در عرصه های بین المللی بود. سالی که برای اولین بار در تاریخ پنجاه ساله، تیم ملی کاراته ایران در میان ۱۱۶ کشور جهان قهرمان کومیته تیمی شد و پرچم مقدس کشورمان را به اهتزاز در آورد. تیم بانوان هم که برای نخستین بار با مجوز حجاب رقابتهای جهانی را تجربه می کردند یک مدال نقره و یک برنز کاتای تیمی را کسب کرد و عملکرد موفقی داشت.

بازیهای آسیایی اینچئون کره جنوبی دومین آوردگاه مهم کاراته در سالجاری بود که ۳ مدال طلا در دو بخش مردان و زنان و نیز ۲ مدال برنز حاصل کار کاراته کاها بود که عنوان نایب قهرمانی این دوره از بازیها را نصیب تیم کاراته ایران کرد.

نوجوانان، جوانان و امیدهای کاراته هم امسال در رقابتهای قهرمانی آسیا با ۲۴ مدال جشن قهرمانی گرفتند و بالاتر از ژاپن بر سکوی اول ایستادند.
در پایان از درگاه ایزد متعال سالی سرشار از برکت، رحمت، سربلندی و پیروزی برای ایران اسلامی و موفقیت برای جامعه کاراته ایران در عرصه های بین المللی را خواستارم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا