ابوالحسنی، عضو هیات رئیسه فدراسیون کاراته شد

در حکمی از سوی علیرضا سمندر، رئیس فدراسیون کاراته، دکتر محمد ابوالحسنی به عنوان عضو هیات رئیسه این فدراسیون منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، در متن حکم ابوالحسنی آمده است:
جناب آقای دکتر ابوالحسنی
فرصت خدمتگذاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نعمتی است که قدرش گران است، زمانش اندک و مسئولیتش بسیار، بر همین اساس و در عمل به آیه شریفه "و امرهم شوری بینهم" و نظر به تجارب و تخصص جنابعالی را به عنوان عضو هیات رئیسه فدراسیون کاراته منصوب می کنم تا از تجارب حضرتعالی در ثمربخش تر کردن دوران خدمتگذاری به جامعه ورزش کشور بهره مند شویم.
باشد که در سایه لطف حضرت حق موفق و سربلند باشید.
علیرضا سمندر
رئیس فدراسیون

در همین ارتباط ابوالحسنی به سایت فدراسیون کاراته گفت: از سال ۵۸ کاراته را آغاز و از سال ۷۰ به عنوان مدیر ورزشی این رشته در سپاه و بسیج فعالیت کردم. ۷ سال هم رئیس هیات کاراته استان قم بودم.
وی افزود: مدیریت تیم های فجر و مقاومت سپاه بر عهده من بود که سالیان متمادی این ۲ تیم قهرمان کشور بودند و اکثریت قریب به اتفاق قهرمانان کاراته ایران دوره هایی را در این تیمها مسابقه دادند.

ابوالحسنی با اشاره به حضور تیم مقاومت در لیگ آینده سازان و نیز در لیگ بانوان، گفت: مسابقات قهرمانی کشور، المپیاد ورزشی، لیگ کاراته بسیج و مسابقه جایزه بزرگ هر ساله به عنوان برنامه بسیج برگزار می شود.

وی گفت: رئیس هیات کاراته سپاه هستم و امسال هم مسابقات قهرمانی سپاه را برگزار کردیم. در مسابقات نیروهای مسلح تیم سپاه مقام اولی و تیم سربازها به عنوان سومی دست یافتند.

ابوالحسنی در مورد حضورش در هیات رئیسه فدراسیون کاراته گفت: در زمان روسای قبلی با فدراسیون همکاری داشتم، مدتی به عنوان مشاور در خدمت سمندر بودم و مدتی هم عضو هیات ریسه فدراسیون بودم و امروز هم برای بار دوم برای این سمت انتخاب شدم.

وی گفت: در جلسه با سمندر در مورد تعاملات ۲ جانبه بین فدراسیون و سپاه بحث و گفت وگو شد و مقرر گردید از این پس مسابقات بسیج در تقویم فدراسیون گنجانده شود. ضمن اینکه دوره های مربیگری و داوری هم با همکاری فدراسیون برگزار گردد.

ابوالحسنی ادامه داد: ایفای نقش در برنامه های فرهنگی فدراسیون و نیز همکاری در زمینه برگزاری مسابقات از مهمترین موضوعات مورد بحث با رئیس فدراسیون کاراته بود.

وی در مورد انتصابش در هیات رئیسه فدراسیون کاراته گفت: سیاست گذاری در مورد اهداف فدراسیون و تصمیم گیری های اصلی و اساسی از وظایف هیات رئیسه به شمار می رود و اگر وظیفه ای به من محول شود برای انجام آن کوشش می کنم.

ابوالحسنی در خصوص وضعیت کاراته ایران گفت: به نظر من کاراته ایران می تواند با توجه به پتانسیل بالایی که دارد عملکردی بهتر داشته باشد و با برطرف شدن حواشی کوچک که تاثیر مستقیمی بر بحث فنی دارد مسیر پیشرفت را طی کند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا