شقاقی: استقبال خوبی از مسابقات قهرمانی کشور شده است

رئیس سبکهای آزاد فدراسیون کاراته گفت: خوشبختانه استقبال خوبی از مسابقات قهرمانی کشور سبکهای آزاد شده و ۲۸ استان برای حضور در این رقابتها نفرات خود را به فدراسیون معرفی کرده اند.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز، احمد شقاقی ضمن بیان مطلب فوق به روابط عمومی فدراسیون کاراته گفت: پیش بینی می شود این دوره از رقابتها با توجه به تغییر و تحول در امر داوری طبق قوانین جدید سبکهای آزاد و نیز تشکیل شواری داوری رقابتهای خوب و مطلوبی را از نظر کمی و کیفی شاهد باشیم.

وی در مورد تعداد نفرات دعوت شده به اردو، گفت: در هر وزن ۴ نفر در بخش کومیته و ۴ نفر در بخش کاتا آقایان و بانوان به اردو دعوت می شوند. ضمن اینکه از میان کاراته کاهای حاضر در مسابقات نفراتی که بر حسب اتفاق نتیجه را واگذار کنند توسط کمیته ارزیابی قهرمانان که در طول برگزاری مسابقات بر رقابتها نظارت خواهند داشت به اردو دعوت می شوند. 

نایب رئیس فدراسیون کاراته در مورد زمان معرفی کادر فنی تیم ملی سبکهای آزاد بانوان و آقایان، گفت: اردوهای آمادگی تیم ملی قرار است اوایل سال آینده برگزار شود که با مشخص شدن زمان آغاز اردوها کادر فنی تیم ملی نیز معرفی و اعلام می شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا