پورشیب، کرجی، افسانه به مدال برنز رسیدند

کاراته کاهای تیم دانشگاه آزاد اسلامی در دو بخش مردان و زنان مدال برنز مسابقات جایزه بزرگ امارات را از آن خود کردند.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، در ادامه مسابقات کاراته جایزه بزرگ امارات، در وزن به اضافه ۸۴ کیلوگرم ذبیح اله پورشیب ابتدا حریف عربستانی را از پیش رو برداشت، در دومین مبارزه نماینده ایتالیا را ۳ بر صفر مغلوب کرد. سپس جاناتان هورنه آلمانی را ۳ بر ۲ شکست داد و در برابر دیگر کاراته کای عربستانی ۳ بر ۲ نتیجه را واگذار کرد تا در جدول شانس مجدد به مبارزاتش ادامه دهد. او در این گروه تانل پابو از استونی را یک بر صفر برد و به مدال برنز این وزن رسید.

در بخش بانوان سحر کرجی برابر کاراته کایی از ایتالیا ۹ بر یک به پیروزی رسید، در دومین مبارزه نماینده امارات را ۴ بر صفر مغلوب کرد، در ادامه مقابل نماینده مصر به تساوی ۶ بر ۶ رسید که با رای داوران در هانتی نتیجه را واگذار کرد تا در جدول شانس مجدد برابر حریفی از ایتالیا قرار گرفته و با حساب ۴ بر صفر به برتری برسد و مدال برنز را کسب کند.

در کاتای انفرادی بانوان هم مهسا افسانه، ابتدا ۵ بر صفر نماینده مصر را شکست داد، در دومین دیدار کاتاروی ایتالیایی را برد، سومین مبارزه مقابل سندی اسکوردو فرانسوی را ۴ بر یک مغلوب شد تا در جدول شانس مجدد برابر حریف مصری ۴ بر یک پیروز شده و مدال برنز این بخش را از آن خود کند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا