ذبیح الله پورشیب، اولین فینالیست ایران در لیگ جهانی ۲۰۱۵

ذبیح الله پورشیب توانست با شکست حریفانی از قزاقستان، انگلیس، لهستان، الجزایر و یونان توانست به فینال این رقابت ها راه یابد.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز، مرحله اول لیگ جهانی ۲۰۱۵ موسوم به کاراته وان از امروز در فرانسه آغاز شد و بازیکنان تیم ایران در اوزان مختلف بر روی تاتامی رفتند.

ذبیح الله پورشیب نماینده وزن ۸۴- کیلوگرم تیم ایران توانست با شکست حریفانی از قزاقستان، انگلیس، لهستان، الجزایر و یونان راهی فینال این رقابت ها شود وا به مصاف گوگیتا آرکانیا از گرجستان قهرمان این وزن در مسابقات قهرمانی جهان آلمان در سال ۲۰۱۴ برود.

تیم کاتای شهرداری تبریز نیز به مقام پنجمی این رقابت ها دست یافت و محمد شهریاری در وزن ۶۰- کیلوگرم، آرش علینژاد و ابراهیم حسن بیگی در وزن ۷۵- کیلوگرم با شکست برابر حریفان از ادامه رقابت ها جا ماندند.

همچنین ایمان سنچولی نماینده ایران در وزن ۸۴+ کیلوگرم با شکست حریفانی از اسپانیا، پرتغال و اوکراین به مرحله یک هشتم راه یافته بود در برابر حریفی از آلمان شکست را پذیرفت و در جدول شانس مجدد هم با شکست حریف فرانسوی به مقام سوم این رقابت ها دست یافت.

حسین سمندر و سعید احمدی نماینده های ایران در وزن ۶۷- کیلوگرم برای کسب مدال باید فردا برابر حریفان خود قرار بگیرند. نکته ی مهم و جالب این رقابت ها حضور امیر مهدی زاده در وزن ۶۷- کیلوگرم این رقابت ها می باشد.

فاطمه چالاکی تنها نماینده ایران در بخش بانوان نیز فردا در وزن ۶۱- کیلوگرم برابر حریفان خود به مبارزه خواهد پرداخت.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا