سراوانی: امیدوار به کسب مدال در مسابقات قهرمانی کشور هستیم

هیئت کاراته استان سیستان وبلوچستان از حداقل امکانات بهره مند بود و ما در دوره گذشته تمام تلاش خود را کردیم تا حداقل امکانات مورد نیاز کاراته استان را تامین کنیم.
به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز حمیدرضا سراوانی، رئیس هیئت کاراته استان سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: در دوره ی گذشته حداکثر تلاشمان برای تامین موارد مورد نیاز کاراته استان انجام دادیم. اما در کنار این مشکلات دو مرحله لیگ استان را برگزار کردیم که در مجموع ۱۶ تیم در این مسابقات حضور داشتند.
سراوانی ادامه داد: امیدوار هستیم تا کاراته کا های استان در مسابقات انتخابی تیم ملی مقام کسب کنند تا بتوانند وارد اردوهای تیم های ملی شوند. البته در حال رایزنی با چند اسپانسر هستیم تا در لیگ های کشور سال آینده حضور داشته باشیم.  
وی همچنین افزود: کاراته کاهایی که بتوانند در مسابقات انتخابی استان که در هفته اول بهمن برگزار می شود مقام اول و دوم را کسب کنند پس از برگزاری اردوهای فشرده و متمرکز راهی مسابقات قهرمانی کشور می شوند.
سراوانی در پایان گفت: ما امیدواریم که در مسابقات قهرمانی کشور در بخش آقایان و بانوان مدال های خوبی کسب کنیم تا پس از سال ها این استان بتواند نماینده ای در یکی از رده های تیم ملی داشته باشد.

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا