آرین خو با حداکثر آرا به ریاست رسید

محمد آرین خو با کسب حداکثر آرا به عنوان رئیس سبک کان ذن ریو انتخاب گردید.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز، در جلسه ای که روز جمعه ۱۲ دی ماه ۹۳ با حضور علیرضا سمندر رئیس فدراسیون کاراته، نهاوندیان مشاور فرهنگی فدراسیون کاراته و بزرگان سبک کان ذن ریو در سالن تامین اجتماعی برگزار شد، محمد آرین خو مشاور و مدیر تیم های ملی  به عنوان رئیس سبک کان ذن ریو انتخاب گردید.

kan zen rio (3)

علیرضا سمندر، رئیس فدراسیون کاراته به حاشیه ها و کارشکنی های عده ای که قبل از سرافرازی کاراته به دنبال منافع خود هستند اشاره کرد و گفت: بدرفتاری های عده ای، خصوصا در بین افراد اندکی از کاراته کاران و مربیان آنها در این چند ماه اخیر نتیجه اقدامات همین افراد فرصت طلب است.

kan zen rio (4)

رئیس فدراسیون کاراته ادامه داد: با درایتی که صورت گرفته این جریانات شناسایی شدند و جامعه کاراته صف خود را از این عوامل جدا نموده است .

وی همچنین از تحویل گرفتن سالن کاراته در مجموعه شهید کشوری در آینده ای نزدیک خبر داد و افزود: فضای فدراسیون کاراته گسترش خواهد یافت.

kan zen rio (1)

علیرضا سمندر در پایان آرین خو را تختی کاراته نامید و گفت: امیدواریم تا استاد آرین خو همانطور که به عنوان مشاور و مدیر تیم های ملی در کنار ریاست فدراسیون همکاری می کنند، ما را از نظرات مفید و کارشناسانه خویش بهره مند سازند .

در حاشیه این مراسم نیز از بهمن عسگری قهرمان جهان در مسابقات ۲۰۱۴ آلمان به عنوان نماینده سبک کان ذن ریو در تیم ملی تجلیل به عمل آمد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا