نایب رییس بانوان کاراته: پیشنهادی برای لژیونر شدن ملی‌پوشان نداشته‌ایم

دو ملی‌پوش مردان ایران به عنوان لژیونر به تیم الاهلی امارات پیوستند. این همان تیمی است که حمیده عباسعلی برای آن‌ها مبارزه کرد. نایب رییس بانوان فدراسیون کاراته گفت: هنوز درخواستی در مورد لژیونر شدن ملی‌پوشان نداشته‌ایم.
 
به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز عشرت شاه‌محمدی در گفت‌وگو با ایسنا، در پاسخ به این سوال که آیا کشورهای خارجی درخواستی برای به خدمت گرفتن ملی‌پوشان نامدار ایران داشته‌اند اظهار کرد: هنوز که هیچ درخواستی از سوی هیچ باشگاهی به فدراسیون نرسیده است اما با توجه به قابلیت‌هایی که ملی‌پوشان ما در مسابقه‌های قهرمانی جهانی و بازی‌های آسیایی از خود نشان داده‌اند، امکان لژیونر شدن آن‌ها خوب است. لژیونر شدن کاراته‌کاهای ایران به سود این رشته است و به رشد هرچه بیشتر این رشته کمک می‌کند.

وی در پاسخ به این سوال که حمیده عباسعلی سال گذشته برای تیم الاهلی مبارزه کرد و آیا این تیم باز هم خواهان جذب او شده است، افزود: هنوز هیچ چیزی مشخص نیست. حمیده عباسعلی سال قبل مبارزات خوبی را برای این تیم انجام داد و این کمک خوبی برای رشد و پیشرفت او بود. حضور در مسابقه‌های کشورهای دیگر فرصت خوبی برای ورزشکاران ما است.

نایب رییس بانوان فدراسیون کاراته در مورد برگزاری مسابقه‌های لیگ برتر و سوپرلیگ هم گفت: طی صحبت‌هایی که شده قرار است از پنجم دی این مسابقه‌ها شروع شود که تا این لحظه ۸ تیم برای لیگ برتر و ۶ تیم برای سوپر لیگ اعلام آمادگی کرده‌اند. امیدواریم این دوره از رقابتها هم در شرایط خوبی برگزار شود.

وی ادامه داد: سوم دی استاژ داوری برگزار می‌شود تا همه داوران و مربیان با تغییرات ایجاد شده در قوانین آشنا شوند. حضور مربیان در این کلاس الزامی است تا آن‌ها با همه این تغییرات آشنا شوند و اعتراضات در طول برگزاری لیگ‌ها کاهش پیدا کند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا