اولین نشست مسئولین کمیته های آموزشی استانها

کمیته آموزش فدراسیون در نظر دارد اولین نشست مسئولین کمیته های آموزش هیات های کاراته استانها یکشنبه ۱۴ دی ماه در دفتر امور مشترک فدراسیون ها برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز مازیار فرید خمامی مسئول کمیته آموزش فدراسیون کاراته در همین ارتباط به روابط عمومی فدراسیون گفت: در جلسه ای که با حضور مسئولین آموزشی تمامی فدراسیون ها در وزارت ورزش و جوانان تشکیل شد مقرر گردید تا بودجه ای برای بخش آموزش به فدراسیون ها اختصاص داده شود تا بر اساس آن نیازهای آموزشی رشته خود را تامین کنند.

وی افزود: بر این اساس تصمیم گرفتیم جلسه ای را با حضور مسئولین کمیته های آموزشی هیات ها روز یکشنبه ۱۴ دی ماه در ساعت ۱۰ صبح در دفتر امور مشترک فدراسیون ها برگزارکنیم.

فرید خمامی ادامه داد: در این نشست کمیته آموزش استانها باید گزارش آموزشی خود را ارائه داده و برنامه های خود را در این زمینه اعلام کنند. ضمن اینکه اساس نامه جدیدی برای بخش آموزش تهیه و تنظیم شده که نیاز به نظرسنجی دارد.

وی با تاکید بر اینکه حضور تمامی مسئولین کمیته های آموزشی هیات های استانی در این نشست الزامی است، گفت: جلسه ای هم با حضور مسئولین کمیته های آموزشی سبکها خواهیم داشت که زمان برگزاری آن متعاقباً اعلام می شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا