شاه‌محمدی: کاستی‌های لیگ‌های کاراته را قبول دارم

هفته‌ اول رقابت‌های لیگ برتر و سوپر لیگ کاراته بانوان با انتقادات زیادی برگزار شد. نایب رییس بانوان فدراسیون کاراته گفت: این انتقادات و کاستی‌ها را قبول دارم، اما برگزار شدن لیگ نکته مثبتی است.
 
به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز عشرت شاه‌محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا، اظهار کرد: خوشحالم که سرانجام بعد از مدت‌ها توانستیم هفته‌ اول رقابت‌های لیگ برتر و سوپر لیگ را برگزار کنیم. خو‌شبختا‌نه تیم‌ها با آمادگی خوبی در این رقابت‌ها حضور داشتند البته کاستی‌هایی وجود داشت و قبول دارم، اما همین که لیگ برگزار شد نکته مثبتی است.

وی افزود: در رقابت‌های سوپر لیگ شش تیم و در رقابت‌های لیگ برتر هشت تیم حاضر بودند. به هر شکلی که بود این رقابت‌ها انجام شد و شاهد حضور خوب کاراته‌کاران بودیم، اما باز هم می گویم که شروع برنامه کاستی‌هایی دارد و باید این مطالب را قبول کنیم.

نایب رییس بانوان فدراسیون کاراته با انتقاد از برخی تیم‌ها که مدارکشان را دیر تحویل دادند، گفت: باشگاه‌ها باید قراردادها و مدارکشان را قبل از شروع رقابت‌ها ارائه می‌کردند، اما متاسفانه برخی از باشگاه‌ها قراردادها و مدارکشان را در همان روز مسابقه آوردند و این باعث شد که برخی از جداول بر هم بریزد.

وی در مورد غیبت دو تیم در رقابت‌های سوپر لیگ، گفت: این دو تیم اعلام آمدگی کرده بودند، اما به دلایل مالی نتوانستند در هفته‌ اول شرکت کنند. ما هم برای آنها باخت فنی منظور کردیم و منتظریم ببینم شرایط‌شان چه می‌شود.

شاه محمدی نداشتن اسپانسر در ورزش بانوان را یک دغدغه‌ مهم برشمرد و گفت: متاسفانه اسپانسرها انگیزه خوبی برای حضور در بخش بانوان ندارند و همین جا از همه رسانه‌ها خواهش می‌کنم که به این بخش بیشتر بپردازند.

وی در مورد اعتراضاتی که به داوری‌ها در هفته‌ اول انجام شد، گفت: در همه مسابقات این گونه اعتراضات صورت می‌گیرد و امری طبیعی است. مربیان هم حق دارند که اگر دیدند حقشان تضییع شده است، نسبت به این مساله اعتراض کنند. خو‌شبختا‌نه در هفته‌ اول رقابت‌ها مورد خاصی وجود نداشت.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا