تا به امروز تمام مسئولیت‌های کاری را انجام داده‌ام

نایب رئیس بانوان کاراته گفت: بنده اصلا دنبال گرفتن حکم نیستم و کاری با این قضایا ندارم و فقط دنبال خدمت کردن هستم.
به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز عشرت شاه محمدی در گفت‌وگو با فارس، در مورد تشکیل کمیته انضباطی فدراسیون کاراته گفت: طی چند روز گذشته جلسه‌ای در فدراسیون کاراته تشکیل شد مبنی بر اینکه از این به بعد فدراسیون در مواجهه با تخلفاتی که صورت می‌گیرد کمیته انضباطی تشکیل شود. بر این اساس مقرر شد کمیته انضباطی فدراسیون کاراته با ترکیب هادی شوشتری به عنوان رئیس و علیرضا سمندر، محسن آشوری، نمایندگان دفتر امور مشترک فدراسیون ها، دفتر حقوقی و دفتر ارزیابی عملکرد و حراست وزارت ورزش و جوانان و همچنین مسئولین کمیته های فنی، داوران و مربیان فدراسیون کاراته، ۲ نفر خبره و بنده (در موارد مرتبط با بانوان) تشکیل شود.همچنین قرار بر این شد تا با توجه به موضوعات مطروحه در جلسات کمیته انضباطی، سرپرستان اردو، مسابقات و باشگاه ها به عنوان مطلع حضور یابند.

 وی در ادامه افزود: طی چند روز گذشته اولین مرحله جلسه به عنوان معارفه برگزار شد و مسئولیت این کمیته نیز برعهده شوشتری است.

شاه‌محمدی در واکنش به این سؤال که گفته می‌شود که سرپرستی شما در نایب رئیسی بانوان به پایان رسیده و چطور می‌توانید در کمیته انضباطی عضو باشید، گفت: بنده اصلا دنبال گرفتن حکم نیستم و کاری با این قضایا ندارم و فقط دنبال خدمت کردن هستم.

وی در پاسخ به این سؤال که شما بازنشسته هستید و آیا این موضوع مشکلی برای ادامه فعالیت شما در فدراسیون کاراته به وجود نمی‌آورد گفت: در مورد این موضوع هیچ بحثی نشده و من هم خیلی تمایلی ندارم در مورد این موضوع صحبت کنم.به هر حال تا به امروز مسئولیتی که در حوزه کاری من بوده را انجام داده‌ام.

شاه‌ محمدی در پاسخ به این سؤال که زمان سرپرستی شما مدت‌ها است که به پایان رسیده و چطور کارهای بانوان را انجام می‌دهید، اظهار داشت: معمولا چیزی که صلاح باشد از سوی رئیس فدراسیون انجام می‌شود.

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا