سلطانی: نداشتن حامی مالی، مهم ترین مشکل کاراته کاران است

قهرمان مسابقات جام ایران‌زمین (جام دانشگاه آزاد اسلامی) گفت: نداشتن حامی مالی و برخوردار نبودن از امکانات، مهم ترین مشکل کاراته کاران است.
 

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز مهدی سلطانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: انجام تمرین های مستمر و تقویت استعدادهای این رشته ورزشی، بدون صرف هزینه های گزاف امکان پذیر نیست.

وی با بیان اینکه برخی از شهرستان ها با وجود استعدادهای درخشان از کمترین امتیازها برای قهرمان پروری در این رشته محروم هستند، اظهار کرد: ساوه برای تقویت توانمندی ها و تربیت ورزشکاران علاقمند به این رشته به خانه کاراته نیازمند است.

سلطانی مدیریت منسجم و صحیح ورزشی را از عوامل موفقیت ورزشکاران دانست و گفت: جا به جایی مدیران پس از مدت زمانی کوتاه و اعمال سلایق ، ضربه مهلکی بر پیکره این رشته ورزشی وارد می کند

وی با بیان اینکه ورزش کاراته با وجود مدال آوری و داشتن قهرمانان همیشه مظلوم واقع شده است، افزود: نگاه دلسوزانه و صادقانه به این رشته ورزشی می تواند بسیاری از مشکلات فرا روی قهرمانان و علاقمندان به کاراته را مرتفع کند.

سلطانی مدال طلای مسابقات جام ایران‌زمین ( جام دانشگاه آزاد اسلامی) وزن منهای ۸۴ کیلوگرم که روز گذشته در تهران برگزار شد را کسب کرده است.

این کاراته‌کا که سال گذشته در لیگ جهانی جاکارتا بر سکوی اول ایستاد؛ سابقه قهرمانی در مسابقات استانی، کشوری و آسیایی را در کارنامه خود دارد.

'مهدی سلطانی' متولد سال ۶۵ است که کاراته را از سال ۷۲ در سبک WSKF در ساوه آغاز کرده است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا