آشتی‌کنان کاراته‌ای‌ها به زودی

رییس فدراسیون کاراته پس از جلسه با ملی‌پوشان و برطرف شدن برخی گلایه‌ها، گفت: به زودی جلسه ویژه‌ای را با حضور تمامی ملی‌پوشان حاضر در مسابقات جهانی، کادر فنی آنها، اصحاب رسانه، کارشناسان و پیشکسوتان و اهالی این رشته برگزار خواهیم کرد.
 
به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز علیرضا سمندر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا، در مورد جلسه‌ای که با چند ملی‌پوش داشت، اظهار کرد: این جلسه با حضور مسئولان فدراسیون و چندین ملی‌پوش در فضایی کاملا دوستانه برگزار شد و بسیاری مسائل رفع شد. این ملی‌پوشان از بدنه کاراته هستند و نگاه ما به این مسائل هم ورزشی است. این‌ها جوان هستند و در این چند مدت فشارهای زیادی را تحمل کرده‌اند. من به عنوان پدر این خانواده باید زحمات سعید احمدی، سجاد گنج زاده، بهمن عسگری و دیگران را ببینم.

وی افزود: این جلسه خیلی خوب بود. با فضای به وجود آمده قرار گذاشتیم تا به زودی جلسه‌ای را با حضور اعضای تیم ملی، کادر فنی، اهالی و پیشکسوتان کاراته، کارشناسان و اصحاب رسانه برگزار کنیم و در آن جلسه، هم صحبت‌های آنان را بشنویم و هم از آنان تشکر کنیم. این جلسه کاملا دوستانه خواهد بود.

رییس فدراسیون کاراته با تاکید بر این که تازه فهمیده‌ایم در این مدت که حواشی زیاد بود چه بلایی بر سر کاراته آمده است، گفت: کاراته ایران بحران خیلی بدی را پشت سر گذاشت. اکنون که مدتی از آن حواشی بسیار تلخ گذشته و استرس‌ها کاهش پیدا کرده، همه ما متوجه شده‌ایم که چه مسائلی را در این بحران داشتیم.

وی در مورد لژیونر شدن سجاد گنج زاده و بهمن عسگری، افزود: باشگاه الاهلی خواهان جذب آنها است. ما هم به داشتن چنین ملی‌پوشانی افتخار می‌کنیم و از آنها حمایت می‌کنیم. خوشحال می شویم که ورزشکاران ما آنقدر خوب هستند که همه خواهان به خدمت گرفتن‌شان هستند.

سمندر در پاسخ به این سوال که آرین خو، مدیر تیم‌های ملی گفته بود پیش شرط هایی دارد و تا این پیش شرط‌ها اجرایی نشود به بحث مدیریت تیم‌های ملی جدی نگاه نمی‌کند؟ گفت: این هفته‌ حتما با آرین خو جلسه می‌گذارم و در این رابطه صحبت می‌کنم. پیش شرطی که او داشت بحث اختیارات تام بود که کاملا موافقم و این اختیار تام را به او می‌دهم. مشکلی در این رابطه وجود ندارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا