جلسه هماهنگی تشکیل کمیته انضباطی فدراسیون کاراته برگزار شد

جلسه کمیته انضباطی فدراسیون کاراته ظهر امروز با حضور نمایندگان وزارت ورزش و جوانان و مسئولین فدراسیون کاراته در محل این فدراسیون برگزار شد.


به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون، در این نشست علیرضا سمندر رئیس، محسن آشوری دبیر و عشرت شاهمحمدی نایب رئیس بانوان فدراسیون و همچنین نمایندگان دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی، حقوقی، دفتر ارزیابی عملکرد و حراست وزارت ورزش و جوانان حضور داشته و در مورد اصلاح آیین نامه، ترکیب اعضا و زمان برگزاری جلسات کمیته انضباطی بحث و تبادل نظر کردند.

بر این اساس مقرر شد کمیته انضباطی فدراسیون کاراته با ترکیب هادی شوشتری به عنوان رئیس و علیرضا سمندر، محسن آشوری، نمایندگان دفتر امور مشترک فدراسیون ها، دفتر حقوقی و دفتر ارزیابی عملکرد و حراست وزارت ورزش و جوانان و همچنین مسئولین کمیته های فنی، داوران و مربیان فدراسیون کاراته، ۲ نفر خبره و عشرت شاهمحمدی(در موارد مرتبط با بانوان) به عنوان اعضا تشکیل شود.

همچنین قرار بر این شد تا با توجه به موضوعات مطروحه در جلسات کمیته انضباطی، سرپرستان اردو، مسابقات و باشگاه ها به عنوان مطلع حضور یابند.
جلسات کمیته انضباطی از این پس در صورت لزوم، جهت رسیدگی به موضوعات مختلف انضباطی روزهای دوشنبه بعدازظهر برگزار خواهد شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا