آشنایی داوران و مربیان کاراته با قوانین جدید داوری

سلیمی گفت: برای قضاوت بهتر داوران در لیگ های برتر و سوپرلیگ در نظر داریم روز سوم دی ماه یک دوره کلاس داوری با قوانین جدید برگزار کنیم.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز رئیس کمیته داوران به روابط عمومی فدراسیون کاراته گفت: نسخه اصلی قوانین جدید داوری(نسخه ۹) آماده و در قسمت قوانین سایت برای علاقمندان قرار داده شده است و از اول ژانویه نیز نسخه فارسی آن در دسترس همگان قرار می گیرد.

وی افزود: برای آشنایی داوران ممتاز آسیایی و جهانی و نیز مربیان‌، در ۲ بخش کاتا و کومیته با قوانین جدید و آموزش‌های لازم در این زمینه روز سوم دی ماه یک کلاس داوری از ساعت ۱۴ الی ۱۸ برگزار می شود.

سلیمی با تاکید بر اینکه حضور رؤسای کمیته داوران استان‌ها در این کلاس الزامی است، گفت: داورانی که علاقمند به قضاوت در رده های مختلف چه در بخش بانوان و چه در بخش مردان هستند باید در این کلاس‌ حاضر شوند. ضمن اینکه از این پس فدراسیون از داورانی که در این دوره شرکت کرده اند برای قضاوت در مسابقات مختلف استفاده خواهد کرد.

رئیس کمیته داوران فدراسیون کاراته گفت: طبق اعلام فدراسیون جهانی کاراته قوانین جدید داوری از اول ژانویه مطابق با یازدهم دی ماه لازم‌الاجرا است .

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا